Artūrs Gučigovs par franču virtuvēm

Kas ir mūsdienu virtuves mēbeļu ražošana?? No kurienes dizaineri smeļas iedvesmu? Kas ir "franču šiks"?? Stāsta Artūrs Gučigovs, Mobalpa eksporta vadītājs.

Par rūpnīcu. Mūsu koncepcijas pamatā ir vienkārša un nepārprotama ideja: "Virtuve kā dzīves telpa. Tas nozīmē, ka virtuves iekārtai jūsu mājokļa interjerā ir jābūt nozīmīgai vietai, iespējams, tai pat jābūt tā kompozicionālajam centram. Rūpnīcā ir viss nepieciešamais, lai īstenotu jebkuru ideju: 295 dažādas fasādes, 95 veidu rokturi, 19 mēbeļu korpusu krāsas un vairāk nekā 4000 mēbeļu un detaļu veidu! Mobalpa risinājumi dažādām gaumēm un budžetiem. Mēs piedāvājam visu stilu – No tradicionālām līdz īpaši modernām virtuvēm vai jebkurš klienta izvēlēts variants. Nav neviena cita uzņēmuma, kas pārstāvētu tik plašu sortimentu un noteiktu tendences pasaules tirgū.

Par tradīcijām. Mobalpa tika dibināta 1907. gadā kā galdnieku darbnīca. Līdz pat šai dienai virtuves mēbeles joprojām tiek ražotas tieši šeit, Francijas Alpu sirdī, un Mobalpa talantīgie dizaineri turpina radīt zīmolu, ko dēvē par "franču šiku". Drosme un racionalitāte, skaistums un praktiskums, izsmalcināta palete un harmonija kā arī jaunākās konstrukcijas un pieejas kokapstrādē.

Par starptautisko stilu. Varu teikt, ka Mobalpa rada starptautisku virtuvi, taču ar "franču garšu". Mēs iedvesmu smeļamies no visur: Parīzes bistro, bulvāriem un pat modes dizaina! Mobalpa kolekcija apmierina ikvienas vēlmes un ietver visas mēbeļu dizaina tendences un stilus. Mēs piedāvājam saviem klientiem jaunāko informāciju, paraugus un katalogus izvēle ir plaša un pilnībā atkarīga no individuālās gaumes un budžeta.

Tehniskie jauninājumi. Mobalpa- uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu ilgu vēsturi, kas mūsdienās ir viens no desmit lielākajiem Eiropas ražotājiem. Mēs respektējam tradīcijas, taču vienlaikus izmantojam arī jaunākās tehnoloģijas, īpašas bīdāmās sistēmas un citus mūsdienīgus risinājumus. Galvenais ir Visas mūsu kolekcijas sniedz klientam iespēju apvienot virtuvi un dzīvojamo istabu, tā ir koncepcija.

Lasīt arī  10 soļi līdz ideālam matracim
5 labākie virtuves modeļi:
Tallys galbe blanc brillant virtuve, Mobalpa. TALLYS- Viens no populārākajiem Mobalpa modeļiem. Divpusējā virtuves sala lieliski apvieno darba zonu un bāra zonu. Grīdas moduļi ar noapaļotām frontēm, lai ietaupītu vietu. Kontrastējošās krāsas ( zila/grieķu riekstkoksnes ) un faktūras ( spīdīga laka/koka ) pielāgo virtuvi mājas mēbelēm.
Magellan chêne blanchi virtuve, Mobalpa. MAGELLAN – Masīvkoka virtuve dažādos koka toņos, tostarp tā dēvētajā "vecinātajā" tonī koks.
Mobalpa Mélia blanc brillant virtuve. MELIA – spīdīga virtuve.
Astree/Hestia/Icy virtuve no Mobalpa. ASTREE- Finierēta virtuve, ko var kombinēt ar lakotu vai jebkuru citu apdari.
Mobalpa Gaia Galbe virtuve. GALBE- Vienmēr individuāla virtuve, laba izvēle radošiem cilvēkiem!
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: