...

26 koka žurnālu galdiņi

Stūra vai augsta, apaļa, ovāla vai taisnstūra, ar plauktiem vai bez tiem, sekcijām, atvilktnēm un atvilktnēm, modeļiem ar stingrām proporcijām un neparastu dizainu – izvēle šodien ir ļoti liela.

Visi tik dažādi

Kafijas galdiņi no koka- ne tikai klasiskie modeļi. Koka kafijas galdiņš var izskatīties kā neparasts sols vai arī kā funkcionāls modulis ar sekciju, kas paredzēta konsoļu un žurnālu glabāšanai. Tas var atgādināt lielu koka stumbru, kas salikts no plānākiem stumbriem, izskatīties kā spirāle un tam var būt pat akmens laikmeta kalšanas bluķa forma.

Ja jums nepatīk grezni galdi, izvēlieties tradicionālu modeli ar ovālu vai taisnstūra galda virsmu, ar cokola, pjedestāla pamatni vai četrām kājām. Arī tie, kam patīk maksimāli izmantot katru mēbeli, atradīs iespēju – Koka kafijas galdiņi ir aprīkoti ar atvilktnēm, izvelkamiem plauktiem, ritenīšiem, atvāžamiem galdiem, apakšā esošiem glabāšanas konteineriem. Izmantojiet tos kā tālruņa turētāju vai ziedu vāzi. Tie ir piemēroti lietošanai kā sānu galdiņi, naktsskapīši, kafijas galdiņi, naktsskapīši un dīvānu galdiņi.

Koka žurnālu galdiņi mūsdienās tiek izgatavoti no ozola, kļavas, ķirša, valrieksta, makasāra, mango koka, sarkankoka. Lakas, dažādu toņu koka finiera un dažu modeļu apdare ar dabīgo bišu vasku. Jūsu koka galda virsma var būt no rūdīta stikla ( zelta, sudraba vai bezkrāsaina ) vai metāla ( patinēta misiņa, pulēta niķeļa ) vai, ja izvēlaties klasisku modeli, – ar zelta folijas un griezuma apdari.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Aivars Sīpols

    Vai 26 koka žurnālu galdiņi būtu pietiekami daudz, lai izveidotu vienu lielāku galdniecības projektu vai varbūt tie ir paredzēti vairākiem mazākiem projektiem?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus