...

26 Klasiskie ādas krēsli

Šie modeļi var kļūt par daļu no ģimenes vēstures. Tie ir izgatavoti no augstākās kvalitātes dabīgiem materiāliem un tiem ir laika pārbaudi izturējis dizains. Šie krēsli ir piemēroti gan dzīvojamām, gan darba telpām.

Ādas polsterējums izceļ jebkuras mēbeles stiprās puses. Īpaši klasiskie krēsli. Neatkarīgi no tā, vai priekšroku dodat atturīgajiem Anglijas modeļiem vai krāsainajiem Luija XV gadsimta krēsliem..? Ādas apdare izskatās vienlīdz labi uz abām automašīnām. Jebkurš šāds krēsls ir pelnījis epitetu klasiskais.

Šādu krēslu krāsu gamma visbiežāk ir mierīga. Populārākie toņi ir brūns, smilškrāsas, smilšu, vīna. Bet arī klasiskais krāsu trio balta, sarkana un melna Tās arī nezaudē savu nozīmi.

Ādas krēslu gadījumā galvenais uzsvars tiek likts uz to formu un ādas tekstūru. Īpaši populāra ir krokodila imitācija Un mākslīgi novecojuši, rupjas ādas apdares materiāli. Dekoratīvās detaļas ir tādas kā grieztās kājas, roku balsti un atzveltnes augšējā daļa, kapiteņu šuves un pogas.

Vislabākās kombinācijas ar ādu ir redzamas dabīgā koka un metāla kombinācijās, kas bieži vien ir klasisko krēslu papildinājumi. Visi klasiskie krēsli Ar savdabību: dažiem ādas modeļiem var piestiprināt ausis, Citos.. izliektiem roku balstiem, dažiem ir.. Atzveltnes augstums un sēdekļa dziļums.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 2
  1. Guntis

    Kur var noskatīties šos klasiciskos ādas krēslus?

    Atbildēt
  2. Gatis Vitolins

    Vai ir iespējams iegādāties šos klasiskos ādas krēslus citā krāsā vai ar citiem auduma apdariem?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus