25 skaistas gultas

Kas padara gultu greznu un elegantu? Formas galvgalis ir kļuvis par ideālu mūsdienu dizaineru radošuma objektu.

Pat visizklaidīgākās gultas parasti aizsedz gultasveļa un pārklājs. Tāpēc, veidojot greznas un skaistas gultas, dizaineri maksimālu uzmanību pievērš redzamajām gultas daļām. Pirmā lieta, ko pamanīsiet, apskatot mūsu gultas fotogrāfijas, ir headboard. Tas var būt veidots, izsmalcināts vai minimālisma stilā, taču vienmēr izskatās iespaidīgi. Gultu fotogrāfijas ir izvēlētas tā, lai parādītu dažādas apdares tehnikas: griešana un aušana, intarsija, plastmasas laminēšana, ažūra ieliktņi, zelta lapu izmantošana, lakas apdare ar spoguļa efektu. Galda galdu izgatavošanai un apdarei tiek izmantoti dažādi materiāli: masīvkoks, tekstils un āda, misiņa lējumi un kalts metāls.. Galvgalda kontūras, kas rotā skaistās gultas, atgādina rāmi, ierāmējot īstu mākslas darbu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Inese Zvaigzne

    Vai 25 skaistas gultas ir domātas vienai personai vai tie ir kopā gultām grupai?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus