...

24 atzveltnes ar atzveltni

Ideāls risinājums dažādām telpām: priekšnamam, viesistabai, guļamistabai vai ēdamistabai. Aizņem tikai nelielu daļu no telpas un piedāvā papildu sēdvietas.

Atzveltnes atzveltnes tiek uzskatītas par palīgmēbelēm. To lielākā priekšrocība ir tā, ka tie aizņem maz vietas un kalpo kā neliels krēsls vai dīvāns. Tie ir piemēroti dažādām telpām: otomāns priekšnamam, viesistabai, guļamistabai vai ēdamistabai. Tie ir pieejami ar vienu, divām, trim vai vairāk sēdvietām ( sēdvietas var atdalīt ar starpsienu ).

Ja vēlaties nelielu dīvānu priekšnamam, vispirms izmēģiniet soliņu ar atzveltni. Dažiem modeļiem ir papildu elementi atvilktņu vai sānu plauktu veidā. Sānu plaukts ir lieliska vieta, kur apsēsties un nomainīt apavus, atvilktnes ir lieliski piemērotas apavu pulvera uzglabāšanai, bet sānu plaukts ir ideāli piemērots apavu uzglabāšanai rokassomiņa. Šāds sols viegli aizstās nelielu dīvānu jūsu priekšnamā.

Soliņi atšķiras pēc atzveltnes augstuma. Ļoti augstos atzveltnes atzveltnes vislabāk novietot pie sienas, bet pārējās var novietot arī citās telpas daļās, piemēram, pie gultas vai loga. Banketu sēdekļi ar atzveltnēm var būt mīkstie ( ar tekstilmateriālu vai ādas apdare ) vai cietie ( izgatavoti no koka, plastmasas vai retāk – metāla ). Uz sēdekļa var novietot spilvenus, lai tas būtu īpaši mīksts.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Andris Zariņš

    Vai 24 stundas ir pietiekami, lai atjaunotos ar pilnu atgriešanos pēc atzveltnes?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus