...

22 bagātīgi dekorēti pusdienu galdi

Galds ir ēdamistabas zonas dizaina centrālais punkts un galvenais akcents. Krāšņi dekorēts galds vai neparasta dizaina modelis var kļūt par grandiozu mājas rotājumu vairākām paaudzēm.

Ņemot vērā šīs mēbeles ārkārtīgi lielo nozīmi, ir saprotams, ka ikviens labs īpašnieks vēlas atrast neparastu galdu, kas iepriecinātu ģimeni un iepriecinātu mājas viesus. Neparastu galdu neparastu padara neparasts tā neparastais dizains, izmantotie materiāli un bagātīgā apdare. Iespējams, visizplatītākais dekoratīvais risinājums ( saukta arī par intarsiju vai intarsiju ). Galda virsmas mozaīkas gleznojums bieži vien ir izgatavots no koka vai finiera, kas kombinēts ar citiem materiāliem, piemēram, perlamutra, metāla u. c. Skaistu galdu var izgatavot ne tikai no koka, bet arī no citiem materiāliem vai to kombinācijām – un ne tikai no koka Stikls, metāls, granīts, marmors vai kompozītmateriāli.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Daina Straume

    Vai pusdienu galdi ir pieejami arī cilvēkiem, kuriem patīk vienkāršība, bet vēlas baudīt garšīgas pusdienas?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus