...

19 pufi guļamistabai

Pufi ir ērti visos aspektos. Tie aizņem maz vietas, vienlaikus pildot divas funkcijas: sēdvieta un papildu guļamistabas apdare.

Kādas asociācijas jums saistās ar vārdu "pouffe"?? Jums tie varētu asociēties ar kaut ko mīkstu un mājīgu. Un jums vajadzētu. Lielākā daļa pufu ir patiešām mīksti un ļoti ērti. Pateicoties šīm īpašībām, tās ir kļuvušas ļoti populāras mājas atpūtas zonās, īpaši guļamistabā.

Kādas ir atšķirības starp pufiem guļamistabai? Galvenokārt formā. Tas var būt ( kvadrātveida, apaļš, ovāls, cilindrisks ) vai izplūduši maisveida. Pufa struktūra var būt monolīta vai modulāra ( komplektos ). Daži modeļi "dzīvo" un dažkārt savienoti vienā lielā sēdeklī, izmantojot īpašus stiprinājumus. Dažiem pufiem ir ādas, tekstila vai kažokādas polsterējums, bet citiem ir noņemami pārvalki.

Ja otomānam ir ne tikai praktiska, bet arī dekoratīva funkcija, tā virsmu var dekorēt, izmantojot kapitona tehniku, vai arī to var rotāt ar papildu elementiem, piemēram, metāla kniedēm, izšuvumiem, aplikācijām, apdrukām, reljefa rakstiem utt..

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 2
  1. Alise Goba

    Vai 19 pufi ir pārāk daudz vai pietiekami maz daudz, lai izrotātu guļamistabu?

    Atbildēt
    1. Uldis

      19 pufi varētu būt pārāk daudz, lai izrotātu guļamistabu. Pufi bieži var aizņemt daudz vietas un radīt pārāk daudz nepieciešamību pēc tīrības. Labāk būtu iegādāties pāris pufi, lai piešķirtu telpai sabiedrisko un mājīgu sajūtu, nevis pārklāt to ar pufiem. Tāpat varu būt grūti pareizi izvēlēties daudz pufu, lai tie izskatītos saskaņoti un stilīgi, tāpēc ir svarīgi būt mērenam ar to izmantošanu.

      Atbildēt
Pievienojiet komentārus