...

19 koka plauktu modeļi mājai

Plaukti tiek ražoti kā atsevišķa mēbele vai kā atsevišķi saliekami elementi. Redakcijas fotoattēlu atlase sniedz priekšstatu par to veidu un dizaina variāciju daudzveidību.

Plauktu vienības – Šīs ergonomiskās struktūras ir neaizstājamas mūsdienu interjeros. Funkcionāli visi plauktu modeļi ir vairāk vai mazāk vienādi. Taču tipu daudzveidība ir iespaidīga. Izvēle ( montējami vai virsmontējami ) pēc formas ( leņķa vai lineāri ) pēc konstrukcijas ( plaukti uz kolonnām, plauktu kolekcijas, boiserie seifi ) un, protams, pēc dizaina.

Mājas plaukti jāizvēlas, koncentrējoties uz to, cik daudz lietu jūs plānojat tajos glabāt, uz interjera stilu un telpas iezīmēm. Biroja interjera koka plaukti ļaus iztikt bez lielgabarīta skapja. Ja jums ir grezna mājas bibliotēka, izvēlieties koka plauktu skapjus ar stipriem, platiem plauktiem no masīvkoka. Dekoratīvie koka plaukti klasiskām viesistabām Tonēta ozola, kodināta dižskābarža vai riekstkoka modeļi ar grieztām fasādēm, stilizētām kājām un prasmīgi integrētu apgaismojumu. Mājas plaukti palīdz atrisināt zonējuma problēmu – Šim nolūkam tiek izmantoti salu modeļi: šiem plauktu blokiem nav aizmugurējās sienas, kas nodrošina gaismas piekļuvi atdalītajai zonai.

Mājas mēbeļu koka plaukti bieži vien sastāv no plauktiem un masta, uz kura tie ir piestiprināti. Tomēr plaukti mājas plauktos ne vienmēr ir taisnstūrveida un horizontāli. Ovālas, rombveida, izliektas, novietotas leņķī pret grīdu vai salocītas asimetriski.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Krišs Bergs

    Kādi ir šie 19 koka plauktu modeļi mājai? Vai tie visi ir pieejami un kāda ir to izmēru un dizaina dažādība? Vai ir iespējams tos personalizēt vai pielāgot mājas interjeriem? Cik ilgi aizņem šo plauktu pasūtīšana un piegāde? Vai ir pieejama garantija un kāda ir tās ilgums? Lūdzu, sniedziet vairāk informācijas par šiem modeļiem.

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus