17 mazi dīvāni

Šie dīvāni ir tikpat ērti kā standarta modeļi, neskatoties uz to pieticīgo izmēru. Apskatīsim, kādas tualetes sēdvietas piedāvā mēbeļu ražotāji.

Mīlas krēsls ( mīlas krēsls )- tas ir ārzemju nosaukums nelielam dīvānam, kurā var sēdēt ne vairāk kā divi cilvēki, un pat tad tas ir tālu no "pioniera" dīvāna attālumā viens no otra. Mīlas krēsli drīzāk ir kā lieli krēsli, un atšķirībā no parastajiem dīvāniem tie nav paredzēti atgāzēm. Protams, ja vien tā nav dīvāns.

Pirmie lavas sēdekļi izskatījās pēc koka soliem. Mūsu fotoattēlu izlasē varat atrast līdzīgus dīvānus diviem. Mūsdienu mazo dīvānu klāsts ir daudz plašāks. Pieejams ar slēptu vai atvērtu rāmi. Ar vai bez salokāmā mehānisma. Arī polsterējums atšķiras. Tas var būt ādas, tekstila… Vai arī vispār nav. Pārdošanā atradīsiet gan mūsdienīgus, gan vintage krēslus. Dažreiz tās ir aprīkotas ar pārvietojamiem iebūvētiem galdiem un lampām.

Mazie dīvāni, neraugoties uz to izmēru, ir ļoti ērti un izskatās reprezentatīvi. Pieticīgā dzīvoklī tiem nav vietas, taču tie ir piemēroti plašas lauku mājas atpūtas zonai. Starp citu, divvietīgie dīvāni ir noderīgi arī sabiedriskajās telpās, kļūstot par bieži sastopamu mēbeļu daļu reģistratūrās.

Lasīt arī  Gada dizainers - Maartens Baass (Maarten Baas)
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: