...

15 tualetes galdiņi ar spoguli

Tualetes galdiņš ar spoguli asociējas ar kāda bagāta aristokrāta mājsaimniecību, kas dzīvoja pirms gadsimta. Taču šī mēbele ir tik ērta, ka mūsdienu dzīvās dāmas to labprāt "iekārto" savos buduāros un guļamistabās.

Tualetes galdiņš ir obligāta prasme sievietēm. Tas atrisina tīri sievišķās "maģijas" uzglabāšanas problēmu reizi par visām reizēm lietas un dod iespēju ērti manipulēt ar savu izskatu. Mūsdienu modeļiem ir arī citas funkcijas.

Tualetes galdiņi ar spoguļiem atgādina par bagātajām aristokrātēm pirms gadsimta. Tomēr šī mēbele ir tik ērta, ka tagad dzīvās dāmas labprāt "apmetas" tualetes galdiņā to savos buduāros un guļamistabās. Dizaineri novērtēja arī tualetes galdiņa ar spoguli oriģinalitāti. Un sāka veidot modeļus moderniem interjeriem, izmantojot plašu materiālu klāstu un no jauna interpretējot produkta funkcionālo mērķi.

Mūsdienu tualetes galdiņš ir funkcionālāks salīdzinājumā ar tā vēsturisko prototipu. Tā ir kompakta, taču tajā ir daudz noderīgu sīkrīku un glabāšanas vietu, sākot no integrētas sēdvietas līdz slepenai glabāšanas vietai, kur glabāt visdažādākos sievišķīgos sīkumus.

Tualetes galdiņš nav iedomājams bez spoguļa. Neatkarīgi no tā, vai tas ir paslēpts konstrukcijas vākā, izvelkams no tās vai kā atsevišķs piederums – atkarīgs no modeļa. Līdztekus karaliskajām personām piederējušo modeļu kopijām var atrast tualetes galdiņa hibrīdus ar rakstāmgaldu vai pat kumodi. Un tomēr, kā redzams attēlā, viņi nevar sev liegt izsmalcinātību. Iztēle ir redzama pievienotajās fotogrāfijās.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Dace Zvaigzne

    Vai 15 tualetes galdiņi ar spoguli ir pārāk daudz vai pietiekami daudz?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus