...

15 stikla plaukti ar mūsdienīgu izskatu

Stikla plaukti ir piemēroti ne tikai vannas istabai! Dizaineri labprāt izmanto materiāla dekoratīvo potenciālu, lai radītu kolekcijas viesistabai, guļamistabai un citām dzīves telpām.

Uzglabājiet grāmatas un smagus priekšmetus koka plauktos. Un izmantojiet stikla plauktus savā interjerā tikai istabas dekoram! Brīvi stāvošas formas, spoguļvirsmas un dekoratīvs apgaismojums Lūk, kā izskatās mūsdienu stikla plaukti. Dizaineri iesaka tos izvietot pa pāriem, trijatā, rindā vai "ligzdās". Un uzstāj: šādi plaukti ir skaisti paši par sevi Nav pārslogots ar lietām. Lai gan, ja nepieciešams, rūdītais stikls var izturēt jebkuru svaru. Un mūsdienu tehnoloģijas padara tos burtiski nesalaužamus.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Liene Muižniece

    Kāda ir šo 15 stikla plauktu izmēru un vai tie ietilpst vienā telpā vai jāsadala vairākās vietās? Vai ir iespējams saņemt precīzu aprakstu par to, kā šie plaukti izskatās mūsdienīgi? Vai iegādei ir nepieciešama piegāde vai varētu tos pašam pārvadāt?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus