...

15 klasiskie dīvāni ar svārkiem

Pieticīga kokvilna vai grezns samts? Dažreiz svārku stilu nosaka interjers. Ko mēbeļu ražotāji valkā uz dīvāniem?

Kāpēc dīvānam ir nepieciešams svārki? Pirmkārt, tas ir jauks veids, kā paslēpt no skata kaut ko ne pārāk skaistu: masīvas kājas, salokāmo mehānismu elementi, ar kuriem ir aprīkoti daudzi dīvānu modeļi, vai lietas, ko mēs dažkārt uzglabājam uz grīdas. Dažādus dīvānu modeļus un dažādus svārkus varat apskatīt ražotāja atlases galerijā, Mēbeles rotā gan atturīga pieticība, gan bagātīgs zīds un samts, kas ir svarīga dekora sastāvdaļa. Klasiskās mēbeles ar "svārkiem vislabāk izskatīsies telpā, kurā tekstilmateriāliem ir svarīga loma – Līdzās gultas pārklājiem, spilveniem, aizkariem un visu veidu drapērijām. Svārku krāsas un struktūra Var saderēt vai kontrastēt ar citiem tekstilizstrādājumiem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 2
  1. Edvards

    Vai šie divpadsmit klasiskie dīvāni ar svārkiem ir pieejami arī citos krāsu un dizaina variantos?

    Atbildēt
  2. Anda Vilcina

    Vai ir dažādi izmijas stili, kas apvienoti šajos 15 klasiskajos dīvānos ar svārkiem?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus