...

15 iebūvējamie drēbju skapji

Ražotājs galveno uzmanību pievērš fasādēm un iekšpuses pildījumam. Augstas kvalitātes fasādes pārvērš drēbju skapi par akcenta mēbeli.

Iebūvējamie drēbju skapji bieži vien aizņem visu sienu vai ir iebūvēti nišā, un to fasādes bieži vien ir vienīgā redzamā skapja daļa, kas iegūst īpašu nozīmi. Ražotāji pievērš lielu uzmanību kvalitātei un dizainam. Dažkārt bīdāmās durvis papildina veramās durvis, un iebūvēto skapju izmēri un saturs var atšķirties atkarībā no klienta prasībām. Iebūvēto skapju fotoattēlā redzams plašs izmantoto materiālu un apdares materiālu klāsts. Tie ir pieejami no masīvkoka, finierēta un laminēta koka, kā arī no krāsaina vai vitrāžēta stikla. Kā redzams fotogrāfijās, aprīkoto skapju dizains ir diezgan daudzveidīgs Tie nav garlaicīgs sienas turpinājums, bet gan akcentēts interjera elements, kas atbilst kopējam stilam.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Liga Kruzite

    Vai šie 15 iebūvējamie drēbju skapji ir paredzēti lietošanai privātmājā vai arī tie ir domāti komerciālam izmantošanai, piemēram, veikalos vai viesnīcās?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus