...

15 dīvāni ar ziedu polsterējumu

Vai vēlaties iekārtot savu viesistabu angļu stilā?? – Izvēlieties dīvānu ar ziedu apdruku! Jūs nevarat kļūdīties.

Angļa māja tās cietoksnis un mājīgākā vieta pasaulē. Tas, starp citu, labi lasāms tipiskā angļu viesistabā. Angļu stila raksturīgākās iezīmes ir siltas krāsas, daudz koka, etniskie aksesuāri un tamlīdzīgi Koloniālās pagātnes liecība un masīvas mīkstās mēbeles.

Klasiskajai viesistabai ir jābūt dīvānam. Angļu mājas dīvāni tā vienmēr izskatās tā, it kā būtu izšūpojusies mākoņainā, mīkstā modelī, kas apdarināts ar daudz dekoratīviem spilveniem. Tie izskatās ļoti mājīgi un ir piemēroti skaistiem, gariem, lietainiem vakariem..

Angļu stila dīvānu rāmis parasti ir slēpts, apakšdaļa ir apdarināta ar bārkstīm, un kājas var būt paslēptas zem svārkiem. Īpašs notikums britiem Dīvānu polsterēšanai bieži izmanto ziedu apdrukas. Krāsas var mainīties atkarībā no modes kaprīzēm ( no raibām līdz neitrālām ) vai pat pats zieds var mainīties lielas rozes ). Taču ziedu tēma vienmēr ir aktuāla.

Vai vēlaties savā viesistabā ienest angļu stilu?? Izvēlieties dīvānus ar ziedu apdruku Jūs nekļūdīsieties.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Mārtiņš Zviedris

    Vai šie 15 dīvāni ir pieejami arī bez ziedu polsterējuma vai ir tikai ar ziediem?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus