...

13 idejas apavu glabāšanai garderobē

Vispirms ir jāizdomā, ko ievietosiet savā garderobē, pirms ķerties pie pašas garderobes kārtošanas, un tas nozīmē, ka pirms došanās prom no mājām ir jāatrod vieta apaviem. Labāko iespēju izvēle.

Apavu plaukti

Ģērbtuves ir liela izmēra preces, tāpēc tajās ir plaukti, atvilktnes, pakaramie, plaukti, plaukti, grozi un citi priekšmeti, lai jūsu garderobe būtu sakārtota. Taču jūs vienmēr varat pielāgot garderobes iekšējo organizāciju un izvēlēties sev piemērotāko aprīkojumu.

Redakcijas fotoattēla tēma ir.. Idejas apavu glabāšanai garderobē. Aplūkojiet attēlus, lai noskaidrotu, kādas uzglabāšanas iespējas jums ir vispiemērotākās. Pirmais, kas jāņem vērā, ir jūsu apavu kolekcijas lielums.

Vienkāršākais un daudzējādā ziņā ērtākais variants – Plašs, pilna augstuma apavu statīvs. Kā papildiespēju varat pasūtīt plauktus, ko novietot zem apģērbu plauktiem. Novietojiet glītu apavu pāri uz plaukta zem sava vakara darba apģērba, un jums nebūs jāuztraucas par to, ko uzvilkt kopā ar ko no rīta pirms došanās uz darbu. Uzglabājiet treniņbikses blakus treniņtērpiem un zābakus blakus virsdrēbēm Viss savā vietā.

Lai jūsu apavos nebūtu nekārtības, apavu statīvu var uzstādīt skapī ar durvīm, kas ir vai nu tukšas, vai caurspīdīgas un parādīs, kur atrodas jūsu apavi. Dažos skapjos ir izvelkamie plaukti, citos – metāla plaukti Tās ir izgatavotas no izturīgākiem materiāliem nekā koks. Apsveriet arī plauktu leņķi. 45 grādu leņķa plaukti nodrošina labāku skatu no sāniem, un tos var izmantot gan zābaku, gan apavu uzglabāšanai.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Elza Feldmane

    Vai jums ir kādas citas idejas, kā efektīvi glabāt apavus garderobē?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus