...

13 apavu skapju modeļi

Tāpēc nevēlaties atstāt apavus un zābakus uz durvju sliekšņa, kad atgriežaties mājās, tā vietā pie durvīm novietojiet ietilpīgu, stilīgu uzglabāšanas vienību. Tas ne tikai pasargās jūsu gaiteni no apavu jucekļa, bet arī veidos interjera apdari.

Zābakiem, zābakiem un apaviem

Lielās ģimenēs ir pietiekami daudz apavu pāru, lai tos varētu uzglabāt visā garderobē. Tomēr tikai retais mazgā un novieto savus apavus, tiklīdz ir atgriezies mājās. Parasti mēs noaujam apavus pie sliekšņa un atstājam tos tur. Rezultātā zem durvīm veidojas iespaidīga apavu kolekcija, kas galu galā sakrājas zem durvīm, pakļūst zem kājām un padara gaiteni pārblīvētu.

Šo problēmu mums palīdzēs atrisināt priekšnamā esošais apavu skapis. Šie kompaktie grīdas skapīši ir lieliski piemēroti zābakiem, zābakiem un apaviem, kurus pašlaik valkāat, kā arī augšējās atvilktnēs var glabāt apavu kopšanas līdzekļus.

Lai izvēlētos piemērotu jūsu priekšnamam, ņemiet vērā jūsu “apavu skapja” lielumu. Gaitenī ir augsts un ietilpīgs apavu skapis ar dziļiem plauktiem visā augstumā. Tajās var glabāt līdz pat desmit vai piecpadsmit apavu pāriem. Citas halles apavu kastes ir kompaktas un lieliski iekļaujas šauros gaiteņos, taču tajās var ievietot tikai zābaku un dažus apavu pārus. Šim priekšnama skapim, kas aprīkots ar veramām vai veramām durvīm uz kronšteiniem, bieži vien ir pāris izvelkamu atvilktņu dažādu apavu piederumu glabāšanai. Mūsdienīgi bollardi ir izgatavoti no metāla, plastmasas, MDF un dekorēti ar finieri, laku, spoguļiem, modes apdruku. Klasiskās apavu kastes, kas izgatavotas no īsta koka, ir apstrādātas ar īpašu pārklājumu, kas novērš apavu plaukta izžūšanu un deformāciju.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 2
  1. Aivars

    Man ir interese par 13 apavu skapju modeļiem. Vai jūs varētu ieteikt kādu stilu vai marku, kas ir populāra? Kādas ir dažas īpatnības vai funkcijas, kas padara tos ērtus un praktiskus? Kāda ir vidējā cena par šiem skapjiem? Būtu lieliska, ja jūs varētu sniegt papildinformāciju par tiem. Paldies!

    Atbildēt
  2. Iveta Zariņa

    Kādi konkreti 13 apavu skapju modeļi ir domāti, vai ir kāda konkrēta veida apavu skapju kolekcija, par kuru esat dzirdējis? Vai arī jūs interesē, kuri apavu skapji ir populāri Latvijā vai pasaules mērogā? Vairāk informācijas būtu noderīga, lai varētu atbildēt uz jūsu jautājumu.

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus