Virtuve ar bāra galdu: Alexander Burykin

Dzīvoklis, kurā liela nozīme ir virtuves bāra galdam, ziemas dārzam un panorāmas zonai – tie palīdz zonēt telpu un radīt īpašu noskaņu.

Dizainera Aleksandra Burjkina virtuves projekts ar bāra galdu – Best Kitchen dalībnieks

Bāra mēbeles virtuvei ir vairākkārt palīdzējušas dizaineriem zonējuma jautājumos. Šajā risinājumā virtuve ir atdalīta no dzīvojamās istabas ar universālu brokastu bāra galdu visai ģimenei. Pirkt virtuves bāra galds šī plāna ir vērts vismaz tāpēc, ka iebūvēta plīts ļauj mājsaimniecei visu laiku palikt ģimenes notikumu centrā. Tas ir salīdzinoši lēts, bet, pateicoties bāra galdam, ēdiena gatavošanas ģimene nepaliek viena ar katliem un pannām. Palīdz pārvērst virtuvi par atsevišķu telpu mozaīka uz grīdas no dabīgā akmens, imitējot austu paklāju modeļus. Stikla siena, nevis tukša siena, pieguļ pie griestiem. Koridora pretējās sienas stiklotajā atverē ir spogulis, kas vizuāli palielina telpu. Noskaņu ēdamistabas zonā rada šokolādes sienā iebūvēts horizontāls sveču kamīns. Degošas sveces pie ķieģeļu mūra kamīna rada patīkami romantisku atmosfēru visā viesistabā. Griesti un kolonna ir dekorēti ar sudraba mozaīku un pārklāti ar zelta laku. Blakus vitrāžai ir ziemas dārzs un panorāmas zona ar brīnišķīgu skatu uz Rīgas centru.

Lasīt arī  Baltas virtuves interjerā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: