Sala jeb 3 vienā: kā pārveidot virtuvi par ēdamistabu un kinozāli

Ja jums ir lielāka virtuve, nesteidzieties tajā ierīkot guļamistabu: lielāka un ērtāka telpa nodrošina labāku ēdienu! Projekts ar salu – arhitekts Sergejs Nasedkins, konkursa PinWin uzvarētājs.

No vienas puses, salu virtuves prasa vairāk vietas darba zonai, bet, no otras puses, tās sniedz jaunas iespējas no telpas ergonomikas viedokļa.

Parasti tiek uzskatīts, ka virtuve ar salu risinājums, kas piemērots tikai lielām telpām. 14 kvadrātmetri. – Telpas nav no mazākajām, taču nav arī tik lielas, lai varētu atļauties nevajadzīgas izpriecas. Šajā gadījumā tā ir arī ēdamistabas zona četru cilvēku ģimenei. Dzīvokļa saimniece daudz laika pavada virtuvē, tāpēc dizainerim bija ne tikai jāieliek tajā viss nepieciešamais, bet arī jāorganizē telpa tā, lai laiks, kas pavadīts pie plīts, būtu prieks. Sergejs Nasedkins ir apvienojis virtuvi ar ēdamistabu un kinozāli. Virtuves salas izkārtojums ļāva panākt šādu ergonomiku. Darbs pie projekta tika demonstrēts raidījumā "Dachny Otvet" par NTV kanālu.

5 lietas, kas jums vajadzētu darīt vēlreiz

Plakano projektu katalogs

Dzīvokļa interjers no arhitektu biroja Gallery63 projekta Dzīvokļa interjers no Gallery63 projekta Arhitektes Olgas Makarovas projekta dzīvokļa interjers

Lasīt arī  Stilīgs dzīvoklis tumšās krāsās: dizainers Deniss Sokolovs
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: