Vaniļas un krēma guļamistaba ar gaišu lodžiju: dizainere Ekaterina Machneva

Izsmalcināta gaiša guļamistaba ar detaļām un krāsām, kas atgādina franču konditorejas izstrādājumus. Taču, tiklīdz pa caurspīdīgajām durvīm iziet uz balkonu, jūs nonākat pavisam citā telpā.

Dizainere Jekaterina Mačņeva ir konkursa "Labākais guļamistabas dizains" dalībniece

Dizainere Jekaterina Mačņeva projektēja guļamistabas interjeru, kas ir apvienots ar lodžiju, izmantojot atvērtās telpas principu guļamistabas projektu fotogrāfijā. Guļamistaba ir iekārtota vaniļas un krēmkrāsas toņos, bet lodžiju rotā liela sienas glezna, kurā attēlota sulīga Itālijas ainava. Mājīgā guļamistabas maigo, gaišo krāsu kombinācija ar spilgti zaļo lodžiju rada mājīga dzīvokļa sajūtu nelielā dienvidu pilsētiņā. Nekas lieks tikai gaišs interjers ar minimālu detaļu un akcentu skaitu un kontrastējošu zaļo krāsu aiz stikla starpsienām.

Lasīt arī  Guļamistaba uz 14 kvadrātiem: silti ziemeļi skandināvu stilā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: