Luksusa guļamistaba lauku savrupmājā: dizainere Marina Putilovskaja

Kamīns guļamistabas interjerā ne vienmēr izskatās labi. Taču šajā greznajā sarkanzeltajā istabā dzīvā kamīna klātbūtne ir obligāta. Gan siltumam, gan noskaņai.

Sarkana samta guļamistaba, dizainera Marina Putilovskaya projekts – konkursa "Labākā guļamistabas apdare" dalībniece .

Dizaineres Marinas Putilovskas guļamistaba ar kamīnu ar katru detaļu saka: "Neieej bez vainaga", Pat ja tas ir iedomāts. Lielā platība un augstie griesti ir ļāvuši ierīkot karaliska izmēra gultu Liels, brokāta galvgalis ar samta kupolu, kā arī guļamistabā izveidojiet dīvānu un kamīna zonu. Visas trīs telpas norāda ne tikai mēbeļu izvietojums, bet arī griestu apdare. Kamīns guļamistabas interjerā, īpaši laukos, vienmēr ir piemērots tas ir galvenais siltuma un drošības atmosfēras radītājs. Istaba ir ieturēta bagātīgos rudens toņos, un tajā ir attēloti putni, meža dzīvnieki, koki, augļi un ziedi. Dekors rada intimitātes sajūtu ar dabu. Ļoti skaisti šajā guļamistabā logi, arī no grīdas līdz griestiem.

Lasīt arī  10 atbildes uz jūsu jautājumiem par guļamistabas dizainu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: