Art deco guļamistaba: LINE8 arhitektu biroja dizains

Foto no melnbaltā guļamistabas interjera skaista un neparasta sieviete: ažūra ķermeņi, balta zīda drapējums, spīdīgi melni paneļi.

Melna spīdīga guļamistaba, arhitektu biroja LINE8 projekts – konkursa "Labākais guļamistabas interjers" dalībnieks.

Šīs guļamistabas saimniece sieviete, kas ir ne tikai skaista, bet arī drosmīga bija apmierināts ar to, ka LINE8 studijas dizaineri par interjera pamatu izvēlējās melnu krāsu. Pretēji vispārpieņemtajam priekšstatam, ka melnā krāsa samazina telpu, šajā gadījumā pareizs melnās krāsas lietojums palīdzēja to vizuāli palielināt un dažādot. Melnbaltā guļamistabas melnbaltā interjera fotogrāfija glancētos paneļos atspoguļo gan kaprīzs tekstila raksts, gan izgrebti ķermeņi. Melnbaltā guļamistabas dizaina fotoattēls parāda interjeru art deco stilā, kas joprojām ir modē. Papildus rakstainajiem rotājumiem interjeru rotā baltas drapejas un kontrastējošās krāsās ieturētas mēbeles.

Lasīt arī  Skaidrs aprēķins: guļamistaba, virtuve un kabinets uz 29 metriem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: