15 labākās klasiskā stila guļamistabas

Klasika atkal ir modē: palaco interjers jūsu guļamistabā. Dizaineru guļamistabas komplektu radīšanu iedvesmo muzeju eksponāti.

Klasiska guļamistaba nevar izskatīties lēti. Guļamistabas interjera fotogrāfijās redzams dabīgs koks vai cēlas izcelsmes finieris, ar rokām veidoti kokgriezumi, zeltījums un bronza. Stila iezīme Masīvas mēbeles, plūstošas līnijas, maigas krāsas… Gulta ir klasiskās guļamistabas centrā. Plašs un ērts, ar mīkstu galvgaldu un dekoratīviem šuvēm. Režģi, krēsli, krēsli ar medaljonu atzveltnēm ir tuvi saviem vēsturiskajiem prototipiem. Guļamistabas interjera fotogrāfijas atgādina pils kambaru attēlus, un nav nejaušība, ka jaunu projektu dizaineri bieži iedvesmojas no antīkiem modeļiem un muzeju eksponātiem.

Lasīt arī  Modernā stila guļamistaba
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: