15 augsto tehnoloģiju guļamistabas

Stilīga, minimālisma krāsu palete, vieglas un tehnoloģiskas konstrukcijas, augstākās klases funkcionalitāte – tās ir augsto tehnoloģiju guļamistabas īpašības.

Funkcionalitāte un komforts

Klasiskās augstās tehnoloģijas ir moderno tehnoloģiju triumfs. Tas ir lielpilsētas stils, ko plaši izmanto korporatīvajā vidē banku, uzņēmumu, biroju.. un nav nekādu asociāciju ar tā saukto "mājas komfortu". Neskatoties uz to, dizaineri ir pielāgojuši augsto tehnoloģiju interjeru mājoklim, tehnoloģiskā stila funkcionalitātei un izteiksmīgajam lakonismam piešķirot augstu komforta pakāpi (mājīguma sajūtu" atstāts pilnīgā lauku stila rīcībā ).

Augsto tehnoloģiju guļamistaba izskatās utilitāra un pat askētiska. Tās individualitāti veido vēsu, kontrastējošu krāsu, taisnu līniju un elementāru formu kombinācija. Mēbeļu dizains ir pēc iespējas vienkāršāks un ģeometrisks. Tomēr, vai varbūt tieši tāpēc, tās kopā piešķir interjeram neparastu izskatu.

Svarīga loma ir detaļām, piederumiem un materiāliem. Piemēram, augsto tehnoloģiju gulta var būt neparasta, pateicoties pamatnes dizainam kājas var aizstāt ar skrejceļiem, naktsgaldiņiem, cietu cokola daļu. Ir grūti ignorēt stilīgo korpusa apdari, kurā izmantots audums, āda, spīdīga laka, finieris vai finieris…..

Tā kā modernās tehnoloģijas ietver modernu funkcionalitāti, gulta var iepriecināt ar regulējamu galvgaldu un gultu ar mainīgu ģeometriju. Citi augsto tehnoloģiju guļamistabas mēbeļu elementi nerada kompromisus attiecībā uz krāsu vai veiktspēju. Plaši, bet kompakti skapīši ar LED apgaismojumu un skapīšiem, kas "saplūst kopā" ar "izaugošu" galvgaldu no sienām ar plauktiem uz slēptiem kronšteiniem – ar šādām mēbelēm ir viegli izveidot dinamisku, modernu interjeru.

Lasīt arī  Budžets interjers guļamistaba lauku stilā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: