Minimālistiska vannas istaba ar fito sienu mazai ģimenei: dizainere Olga Lagodnaya

Vannas istaba ar uzsvaru uz funkcionalitāti, minimālismu un ekoloģiskumu. Neparasta vannas istabas detaļa – fito siena – kā oriģināls akcents

Dizaineres Olgas Lagodnajas izstrādātais dizains ( 3D ) vertikālās dārzkopības konkurss

Vannas istabu projektējusi dizainere Olga Lagodnaja. Īpašnieks vēlējās, lai vannas istaba būtu videi draudzīga, funkcionāla un projektēta ar minimālu patēriņa materiālu patēriņu. Mērķi palīdzēja sasniegt vannas istabai netipiska detaļa, piemēram, fitosiena. Zaļumi atdzīvina šo atturīgo skandināvu stilu, un minimālisma stilā ieturētā vannas istaba ir gan interesanta, gan oriģināla. Izlieta grīda, smalka Laminam porcelāna keramikas plāksne, Vitra ( Form 500 tualete, Form 500 bidē, Matrix vanna, Arkitekt dušas paliktnis un ) jaucējkrāni piešķir īsu izskatu šai lakoniskajai vannas istabai, kurā ir viss nepieciešamais, bet nav nekā.

Lasīt arī  Interjera dizains: Vidusjūras svaigums vannas istabā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: