Kā izveidot neparastu vannas istabu: 3 projekti, kas lauž klišejas

Spilgti sarkans vannas istabā? Logs ar caurspīdīgām aizkarēm vannas istabā? Bagātīga, klasiska lustra vannas istabā? Protams, jā. Plaukti, flīzes gaišās krāsās, apmales, prožektori? Protams, ka nē. Dizainere Olga Budennaja ir nežēlīgi sagrāvusi stereotipus par vannas istabas interjeru.

Aplūkojiet šos vannas istabas aizkaru attēlus. Šķiet, ka tie to padara ļoti līdzīgu viesistabai.

Visas trīs vannas istabas – Viena dizainera darbs pie viena projekta. Lielā lauku mājā, kas paredzēta izklaidēm, jābūt vairākām vannas istabām- dažādos stāvos. Šeit Olga Budennaya ir īstenojusi vairākas idejas, kas bija negaidītas parastām vannas istabām, radot pilnīgi atšķirīgu telpu Gan stilistiski, gan krāsu ziņā. Dizaineris apzināti izvairījās no šādām "klišejām", kā prožektori, stiept griesti, flīzes ar apmalēm, plaukti un naktsgaldiņi.

11 triku atkārtošanas vērts

Apmetta siena. Vannas istabas sienām nav jābūt flīzētām. Ja sanitārie mezgli atrodas pie sienas, tas ir saprātīgi no higiēnas viedokļa: sienu ir vieglāk tīrīt, turklāt tā nav mitra. Un, ja pie sienas nav vannas, izlietnes vai tualetes, tad arī flīzes nav jāliek. Krāsains teksturēts apmetums piešķir sienām modernu, iedzīvinātu izskatu un ir viegli tīrāms.

Caurspīdīgi vannas istabas aizkari. Vannas istabas logs Vairāk plusu nekā mīnusu. Dienas gaisma pārvērš vannas istabu par plašu buduāru. Nesteidzieties aizklāt logus ar žalūzijām vai romiešu žalūzijām. Tā ir laba alternatīva Iegūstiet daļēji caurspīdīgu tilla aizkaru no grīdas līdz griestiem, pārveidojiet vannas istabu par mājīgu, romantisku telpu. Lai nodrošinātu privātumu, aizkarus var kārtot.

Sanitārtehnikas iekārtas centrā. Ja telpas izmērs to atļauj, jums nav nepieciešams uzstādīt vannas istabas aprīkojumu pie sienām. Vanna istabas vidū – Atsauce uz aristokrātiskiem interjeriem. Nekas sarežģīts – Jums būs nepieciešami īpaši maisītāji, kas paredzēti uzstādīšanai grīdas līmenī. Arī izlietnei nav jāatrodas pie sienas. Tievie apaļie pjedestāli rada trīsdimensiju arhitektonisku efektu.

Spoguļi gaisā. Ja esam atdalījuši sanitāros mezglus no sienām, tad arī spoguļi pie sienām nav jānovieto. Ļaujiet tiem peldēt virs izlietnes. Pietiek ar trim plānām virvītēm, lai nelielus spoguļus stingri piekarinātu pie griestiem un piešķirtu tiem vēlamo slīpumu. Vienu no kabeļiem var savienot ar gaismas vadu.

Tualetes galdiņš aiz izlietnes. Neliela kumode pie sienas vienlaikus kalpo kā tualetes galdiņš. Visus sīkumus var paslēpt, lai tie nebūtu redzami.

Piekaramie griesti. Ģipškartona griesti, kas piekārti pie galvenajiem griestiem tā, ka šķiet, ka tie peld gaisā. Aiz piekaramajiem griestiem ir lampas, pateicoties kurām malas ir interesanti izgaismotas.

Sarkanais. Spilgti sarkana krāsa ir reti sastopama vannas istabas dizainā. Parasti vannas istabai izvēlas vēsus zilus un zaļus toņus, kas asociējas ar ūdeni, vai neitrālus toņus balts, bēšs, dažreiz melns. Taču nekas netraucē eksperimentēt: tīrs koši sarkans ar baltu un bronzas krāsām, bez bagātīgas apdares, rada greznu, pompozu interjeru.

Modificēti toņi. Visos šajos projektos pie griestiem nebija neviena prožektora. Šeit gaismu nodrošina bronzas krāsas rakstaini prožektori. Tie piešķir interjeram elegantu izskatu un labi sader ar rakstainām flīzēm uz sienām.

Metālu imitējošas flīzes. Tumšas bronzas flīzes, atbilstošas grīdas flīzes un atbilstošs apmetums uz griestiem veido glītu mazu zelta kastīti. Vienmuļās virsmas nepadara telpu šauru, un vertikālās sudraba joslas to vizuāli pagarina.

Klasiska lustra. Ja griesti ir pietiekami augsti, vannas istabā būtu laba ideja – grandioza, klasiska lustra. Tas tik ļoti aizpilda telpu, ka jums nav nepieciešams pievienot nekādus papildu rotājumus.

Galds plauktu vietā. Ne visiem patīk, ja vannas istabā ir plaukti, kas rada iespaidu, ka tā ir pieliekamā telpa. Nelielam priekšmetam var uzstādīt nelielu augsto galdiņu vienkārši un eleganti.

Neparasti vannas istabas projekti

Vannas istabas interjers no dekoratores Maria Vatolina projekta Vannas istabas interjers no arhitektu biroja NO-group projekta Vannas istabas interjers no arhitektu biroja NO-group projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Krišjānis

    Vai jums nav nekādu ieteikumu vai ideju, kā radīt neparastu vannas istabu? Es vēlētos uzzināt par 3 projektiem, kas varētu lauzt tradicionālās klišejas un palīdzētu izveidot izcilu un aizraujošu vannas telpu. Lūdzu, dalieties ar savām domām un pieredzi!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: