Kā aprēķināt garderobes izmērus?

Garderobes lielumu galvenokārt nosaka to plauktu vai skapīšu izmērs un relatīvais izvietojums, kurus izvēlaties tajā ievietot. Uzziniet, kā aprēķināt pareizo platību garderobes skapim.

1.Garderobes dziļuma aprēķināšana

Gar vai pāri? Skapju dziļums ir atkarīgs no sekciju iekšējā izkārtojuma ar pakaramajiem. Ja vēlaties izmantot bīdāmo stieni ( piestiprinātu paralēli sienai ) tad skapja dziļumam jābūt vismaz 65 cm. Un, ja īpašnieka drēbes ir ļoti lielas, vēl vairāk. Šajā gadījumā ir iespējami arī gala stiprinājumi ( tie ir novietoti perpendikulāri sienai, bieži vien taisnā leņķī pret sienu izvelkamais ). Tie ir piemēroti arī cilvēkiem, kuriem nepatīk apjomīgi skapji. Bet mēs neiesakām dziļumu, kas mazāks par 35-40 cm: tieši tik daudz jums nepieciešams, lai ievietojiet apavu pāri skapja apakšā. Uz šāda garuma gala stieņa var novietot vidēji 8 drēbju pakaramos.

2.Skapja platuma aprēķināšana

Izvietojot mēbeles gar vienu sienu skapju sistēmu platumu aprēķina šādi:

  • Skapja dziļums plus skapja durvju platums plus pilns atvērums ( aptuveni 80-100 cm );
  • Ja durvis nav iecerētas, bet atvilktnes ir: divi skapja dziļumi ( tā, lai atvilktne pilnībā izslīdētu ) plus pilns gājēju celiņš ( pats 80-100 cm );
  • ja durvis ir bīdāmas un atvilktņu vietā ir plaukti: skapja dziļums plus pilna eja.

Izvietojot mēbeles gar pretējām sienām skapja platums būtu šāds:

  • Divu skapju dziļums plus divu atvērto durvju platums plus ejas platums ( ne mazāks par 30 cm );. Tas ir vienīgais veids, kā saglabāt durvis atvērtas, netraucējot cita citai, un ļaut diviem cilvēkiem ģērbties vienlaicīgi;
  • Ja skapis ir bez durvīm: divi skapja dziļumi un pilns gājēju celiņš ( 80-100 cm );
  • Ja drēbju skapis ir bez durvīm, bet ar atvilktnēm: četri skapja dziļumi.
Lasīt arī  Garderobes izkārtojums: 5 dažādi veidi, kā organizēt savu garderobi

3.Skapja garuma mērīšana

Skapju sistēmu minimālais garums

: visu blakus novietoto skapju garumu summa vai lielākā skapja garums, ja ir tikai divi skapji, kas novietoti viens pret otru.

4.Mēs iegūstam skapja laukumu

Minimālais izmērs: 2 līdz 3 kv.m. .

Lineāri izvietojot skapjus, šāds "nodalījums" ir šāds būtu šaurs. Stūra garderobes ( piemēram, 2 x 2 m )- daudz plašāks. Plauktus un pakaramos var novietot leņķī vai gar vienu sienu. Un telpa pretī plauktiem – izmanto gludināmā dēļa, sporta inventāra glabāšanai ( slēpes, skeitborda dēļi u. c. ) skapis bez durvīm: divas durvis. Ir svarīgi saprast, ka tas galvenokārt attiecas uz telpām ar standarta griestu augstumu. Zem bēniņu slīpā jumta var izveidot pilnvērtīgu garderobi 2 m2 platībā. četras kumodes nešķistu daudz vietas Sadaliet šo laukumu vismaz ar divi!

Ērta platība: no 4 kv. . Garderobē ir pietiekami daudz vietas jūsu drēbēm, gultasveļai un, piemēram, putekļu sūcējam ) jūsu sadzīves tehnikai;. Ģērbtuvju sistēmām, kas kalpo ne tikai kā noliktavas telpas, bet arī kā ģērbtuves, jābūt 6-8 kvadrātmetru lielām. . Tad ir vieta skapjiem un plauktiem, kā arī tualetes galdam, pufam un lielam spogulim.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: