Dzīvojamā istaba ar kamīnu dzīvoklī: dizainere Alla Ivanova

Vienkāršs balts kamīns, kas lieliski piemērots pilsētas dzīvoklim un izvēlētajam interjera stilam, izmantojot dabīgas krāsas, materiālus un faktūras.

Dizaineres Allas Ivanovas, konkursa "Labākais telpu iekārtojums" dalībnieces, projekts viesistabā

Skaistai viesistabai ar kamīnu nav obligāti jāatrodas lielā lauku mājā. Dizaineres Allas Ivanovas veidotā dzīvojamā istaba ar kamīnu Rīgas pilsētas dzīvoklī.

Dzīvojamās istabas ar kamīnu eklektiskais interjera dizains ietver dīvānu, garu zemu galdu telpas vidū, līdzīgu plauktu gar pretējo sienu un pāris nekomplicētus pufus. Rustikālais stils ir acīmredzams: dīvāna apdare smilšu krāsā saskan ar aizkariem, kas ir it kā no rožkoka, un sienas iekārta, kas izgatavota no sizala.

Viesistabā ir trīs lieli logi, zem vidējā loga ir kamīns. Šī nav klasiska dzīvojamā istaba ar kamīnu Atšķirībā no vairuma lauku māju variantu šis kamīns ir kompakts un neuzkrītošs. Tas ir ideāli piemērots pilsētas dzīvokļiem ne tikai izmēra, bet arī dizaina dēļ. Tā nepievērš sev uzmanību, neprasa atbilstošu ieskaņu un nepretendē uz galveno vietu mājoklī, bet vienlaikus rada noskaņu un stilu.

Lasīt arī  Mūsdienu klasika - dzīvojamā istaba diviem: ATMOSFERA
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: