Trīs padomi par standarta dzīvokļiem

Kā pārvērst nelielu dzīvokli par pilnvērtīgu divistabu dzīvokli? Pārbūve ir ļoti radošs un vienlaikus tehniski pareizs process, jo īpaši dzīvokļa pārbūve paneļu ēkā. Trīs ieteikumi standarta dzīvoklim, lai padarītu to mājīgāku un ērtāku.

No vienistabas līdz divistabu dzīvoklim

Netriviāls un efektīvs veids, kā telpu padarīt plašāku ( paturot prātā, ka paneļu ēku pārbūve ne vienmēr ir iespējama )- Izmantojiet vizuālās un zonēšanas metodes. Tieši tā rīkojās mūsu dizaineri, strādājot pie ļoti maza dzīvokļa iekārtošanas projekta Maskavā. Tā kā bija pieejami tikai 42 kvadrātmetri, aktīvam jaunam pārim bija nepieciešams iekārtot ērtu dzīvojamo, guļamtelpu un virtuvi.

Padariet gaiteni plašāku, izmantojot spoguļdurvis un diagonālu ģeometrisko grīdas segumu divās krāsās Bēšā un piena šokolādes krāsā. Priekšnama starpsienas saglabā telpas dinamiku un arī palīdz novērst nelielas noslēgtas telpas iespaidu

.

Attēlā: Lumi iebūvēts skapis ar spoguli.

Virtuves zona 10 kvadrātmetru platībā ir ieturēta siltos koka toņos, ēdamistabas zona ir paredzēta uz neliela bāra letes. Plašuma sajūtu rada glīts dizains un atturīga krāsu gamma. No virtuves ieejam nelielā, bet mājīgā viesistabā, kas ieturēta tajos pašos siltajos pienaini brūnajos toņos un kurā ir ērti iekārtota darba zona.

Aiz bīdāmās skapja tipa starpsienas atrodas ērta guļamistaba ar lielu gultu. Krāsu gamma ir balstīta uz cēliem pelēkiem toņiem, dekors – skaista nakts pilsētas tapetes. Šādi iekārtota pilnvērtīga guļamvieta ir ērts un ergonomisks risinājums tik mazam dzīvoklim. Kad ierodas viesi, guļamistabu var norobežot ar starpsienu, bet tieši gulēšanai to var paplašināt, lai nelielajā telpā nejustos saspiesti.

Lasīt arī  Violets interjerā

Pati vannas istaba nav pārāk plaša, taču tajā viegli var izvietot apaļu vannu, tualeti, veļas mašīnu un izlietni. Dizainā dominē lakonisks dizains un atturīgas, mierīgas krāsas.

No divistabu trīs guļamistabas

Tā ir gaiša un gaisīga telpa draudzīgam un dzīvespriecīgam pārim un viņu pusaugu dēlam mūsu dizaineru darba rezultāts. Tā kā divistabu/trīsistabu dzīvokļa jaunajā ēkā Odincovā standarta platībā nav īpaši daudz vietas, kur izskrieties, tika nolemts telpu vismaz vizuāli padarīt plašāku, izmantojot atturīgu dizainu un gaišu, gandrīz baltu krāsu gammu. Kāpēc divas vai trīs guļamistabas? Par to.. vēlāk.

Balti un "līdzinieku" toņi Ideāli piemērotas nelielām telpām, jo tās spēj vizuāli paplašināt telpu. Dizaineri, apsprieduši idejas ar klientiem, nolēma atteikties no blīviem aizkariem un citiem apjomīgiem un smagiem tekstilizstrādājumiem. Vieglas, puscaurspīdīgas romiešu žalūzijas, kas saskan ar mēbelēm, lieliski papildina interjera minimālismu un apjomu. Dienas laikā tās ļauj ieplūst daudz gaismas un gaisa, bet naktī izkliedē ielas apgaismojuma gaismu, ļaujot iedzīvotājiem atpūsties un gulēt.

Attēlā: Rational Finca virtuve.

Virtuve ir salīdzinoši plaša, un, lai nezaudētu šo sajūtu, tajā ir izvietots tikai pats nepieciešamākais: stūra skapītis lauku stilā ar vaniļas krāsas koka fasādēm un klasicisma stilā veidota ēdamgaldiņa ar maigi noapaļotām formām.

Dēla istaba krasi atšķiras no pārējā dzīvokļa ar savu krāsu gammu. Ir arī sportiska miljonāra zilā krāsa, un pasteļtoņa, citronkrāsa, kas to patiesi izceļ, un stilīgs oranžs tonis, kas to papildina. Vai šī nav ideāla istaba jaunieša augšanai?? Lai ietaupītu kvadrātmetrus, dizaineri ir ierīkojuši darba zonu pie loga palodzes vietā ar lakonisku darba virsmu. Darba zona ir skaisti apgaismota un aizņem mazāk vietas nekā tradicionālais rakstāmgalds.

Lasīt arī  Divu guļamistabu dzīvokļa projektēšana: kā vislabāk izmantot telpu

Īsts "triks" Interjers ir apvienota dzīvojamās istabas un guļamistabas telpa Tādējādi dzīvoklis kļuva plašāks un gaišāks, piešķirot tam vizuālu apjomu. Guļamo un sociālo zonu atdala viegla matēta pleksi stikla bīdāmā starpsiena, tāpēc dzīvokli var dēvēt gan par divu, gan trīs istabu dzīvokli. Logs ir tikai guļamistabas pusē, tāpēc starpsienu tehnika nodrošina, ka visa telpa ir apgaismota, bet vajadzības gadījumā to sadala. Otrais nodalījuma sienas pluss – tās izsmalcinātība, kas visam interjeram piešķir oriģinalitāti un stilu.

Divi pa diviem četri

Divistabu dzīvoklis 50 kvadrātmetru platībā tipiskā Rīgas mājā ir kļuvis par ērtu vietu, kur jauns pāris atpūsties pēc gariem ceļojumiem. Dizaineri ir centušies interjerā neuzkrītoši atspoguļot savas intereses un standarta mājokli pārvērst romantiskā "piestātnē" mīlētājiem. Neliela divu guļamistabu dzīvokļa pārbūve ir padarījusi to… Četru istabu! Atsevišķa guļamistaba, viesistaba, ēdamistaba; aiz bīdāmās starpsienas ir vieta biežiem viesiem – arī neliela bibliotēka.

Uz fotoattēla: Fuksijas spilvens ar Cucumbers.

Rezultāts ir burvīgs apvienojums, kurā ir daudz mūsdienīgu akcentu, kas pēc interjera stila ir tuvi mūsdienīgam minimālismam. Dzīvoklis ir diezgan mazs, tāpēc fonam esam izvēlējušies galvenokārt gaiši krēmkrāsas toņus. Piešķiriet interjeram dinamikas ar lieliem violetas krāsas triepieniem Akcentu sienas viesistabā un dzīvojamā istabā, papildinātas ar smalkām detaļām.

Tā kā projekta budžets neparedzēja lielus ieguldījumus, dizaineri izvēlējās lētas, bet funkcionālas, praktiskas un vienlaikus stilīgas mēbeles. Bija svarīgi ņemt vērā plānojuma īpatnības, jo guļamistabai ir atvēlēts ļoti maz vietas. Šo niansi projektā izdevās pārvērst pat par projekta galveno elementu, izvietojot guļamtelpu uz pjedestāla. Šāds risinājums Saprātīgs risinājums mazām telpām. Rezultātā ir radīta mājīga un relaksējoša vieta, kur atpūsties un aizbēgt

Lasīt arī  Jaunas kultūras sākums

Citi plakanie dizaini

Dzīvokļa interjers no dizaina biroja GraDiz projekta Dzīvokļa interjers no Apex Design projekta Dzīvokļa interjers no dizainera realizētā projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: