Melns un balts interjers

Kāpēc melnbaltie interjera attēli nevienu neatstāj vienaldzīgu. Iespējams, tāpēc, ka krāsu trūkums ļauj koncentrēties uz attēlotā būtību. Interjeri no vecās hronikas šķiet īpaši cēli, unikāli. Izmantosim šo burvīgo melnā un baltā uztveres efektu: sajauksim melno un balto mūsdienu interjerā.

Ko jūs domājat par melnbalto interjeru?? Elegance vai diagnoze? Melna māja agrāk lielākajai daļai cilvēku bija ikdienišķa parādība: ziemeļos cilvēki dzīvoja melnās apkures mājās. Melnās sienas un griesti pārsteidzoši paplašināja telpu, radot maģisku augstas nakts debess efektu.

Mūsdienu Eiropas arhitektūrā šis triks tiek izmantots vēl šodien. Taču mūsdienās, par laimi, nav nepieciešams ilgi kūpināt interjeru, lai tas kļūtu melns.

Ir arī citi, civilizētāki veidi.

Viena vai vairākas krāsas? Man labi padodas interjeri, kuros rodas profesionāli krāsu jautājumi. Vienkrāsas tehnikas izmantošana ļauj iegūt veseluma sajūtu interjerā ar dažādu detaļu pārpilnību uz neliela kontrasta rēķina. Vienkrāsains interjers ir kā zils un piemērots izsmalcinātām sievietēm. Akcenti ir izvietoti ļoti uzmanīgi, jo vienkrāsainais nespēj paciest svešas krāsas. Taču jums ir jānošķir robeža starp minimālismu un vienkāršu garlaicību .Ja nevarat izbaudīt krāsas, vienkrāsainais nav īstais risinājums.

Viena vai vairākas krāsas? Es labi attiecos uz interjeriem, kuros rodas profesionāli jautājumi par krāsu. Vienkrāsas izmantošana ļauj mums iegūt sajūtu veselumu interjerā ar dažādu detaļu pārpilnību uz neliela kontrasta rēķina. Vienkrāsaini interjeri ir līdzīgi zilajiem un piemēroti izsmalcinātiem tipiem. Akcenti ir rūpīgi jāizvēlas, jo vienkrāsainais nespēj paciest nekādas svešas krāsas. Taču jums ir jānošķir robeža starp minimālismu un vienkāršu garlaicību .Ja jums ir nepārvarama vēlme mājokli papildināt ar krāsām, vienkrāsainais nav īstais risinājums.

Paslēpt

B/W virtuvē

Melnā un baltā virtuve patiks tiem mājas īpašniekiem, kuriem nepatīk izrādīt savus šķīvjus un ievārījuma burciņas. Minimālistiska apdare, sudraba ierīces un vienkārši metāliski apgaismes ķermeņi. Balta apdare + melnas sienas vai otrādi – Ir iespējamas abas iespējas. Mēs iesakām saglabāt gaišas sienas, jo, ja retro melnbaltais un melnais kļūs garlaicīgs, vienmēr var "pievienot krāsu".

Ideālākais grīdas segums šajā virtuvē būtu melnas un baltas flīzes ar izkliedētu rakstu. Ņemiet vērā arī to, ka, ja izmantosiet diagonālu rakstu, tas vizuāli palielinās telpas izmēru.

Izmantojiet melnbaltos fotoattēlus ēdamistabas dekorēšanai. Virtuvē var būt piemēroti spilgti akcenti, piemēram, dekoratīvi šķīvji ar sienas gleznojumu.

Kristāla lustra ar melniem piekariņiem – Lielisks risinājums vienkrāsainai telpai. Tas var būt jūsu interjera centrālais punkts vai arī jūs varat to papildināt ar tāda paša stila sienas lampām un lustrām. Daudzi izgaismojoši elementi piešķir jūsu istabai noslēpumainības pieskārienu.

Attēlā: lustra 3204 by Baga, dizains – BAGA Studio Project.

B/W dzīvojamā istabā

Nav viegli iepriecināt savu ģimeni un dzīvokli ar pareizo divu istabu kombināciju: vienai no tām patīk šiks-šiks stils, bet otra sapņo par baroka greznību. Izmantojot tikai divas krāsas, var samierināt ikvienu, un melnbaltā interjerā var mainīt noskaņu ar aksesuāriem. Lielais spogulis sudraba griezuma rāmī atgādinās par plašu Parīzes dzīvokli. Ja parasto lustru aizstāsiet ar lampu ar melniem kristāla piekariņiem – tas ir lielisks atradums vienkrāsaina dzīvokļa dekorēšanai Istabā izceļas rotaļīgs, klasisks akcents.

Sienas dzīvojamā istabā var būt grafiskās tapetes, un tekstilizstrādājumus var izvēlēties bez modeļiem. Vai arī kombinējiet vienkrāsainas sienas un svītrainus un rūtainus aizkarus.

Balts dīvāns ir gandrīz vai luksusa sinonīms. Droši vien tāpēc, ka ikdienā to ir ļoti grūti atļauties: tikai ļoti turīgi cilvēki var veltīt visu savu brīvo laiku, lai rūpētos par lietām, pat krāšņām.

Lasīt arī  Tirkīzs interjerā

B&B guļamistabā

Guļamistabā centrālais punkts ir gulta ar baltām, kraukšķīgām gultas palagiem. Pats gultas rāmis var būt melns, bet galvgalim var būt plats, sniegbalts rāmis. Izmantojiet divas krāsas dažādās proporcijās atkarībā no vēlamā efekta Gandrīz balts interjers ar kontrastējošiem akcentiem vai dramatisks un teatrāls interjers ar akcentiem.

Guļamistaba ar tumšām sienām ir ideāli piemērota tiem, kuri cieš no bezmiega. Šādā telpā ļoti ātri aizmigt.

Ideja: balts maisītāja krāns. Ja esat izvēlējies dabīgā pelēkā akmens apdari vai tumšu izlietni, spēlējieties ar kontrastiem! Nomainiet savu ierasto nerūsējošā tērauda krānu pret baltu versiju. Starp citu, uz šī miksera izsmidzinātāja izlietnes gandrīz nemanīsiet kalcija izšļakstījumus.

Attēlā: Hansa HANSANOVA STYLE maisītāja krāns.

B/W vannas istabā

Melnā un baltā kombinācija nav visizplatītākais vannas istabas dizains, taču tikpat interesants. To ir viegli izmantot, ja jums jau ir sniegbalta vannas istaba. Pievienojiet zebras ādas motīvus un nomainiet melno vai kokogļu javu, un baltās flīzes izskatīsies kā rindas uz tāfeles. Piešķiriet savai vannas istabai atšķirīgu raksturu.

Nelielā vannas istabā sienas ir baltas un nelielā daudzumā pievienojiet melnu krāsu – durvīm, grīdlīstēm, aksesuāriem. Melnbaltas flīzes – iespēja drosmīgākiem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: