Kā pārbaudīt mājas projekta ar bēniņiem lietojamību

Daudziem cilvēkiem bēniņi ir bērnības sapņu piepildījums. Mūsu padomi palīdzēs jums pirms mājas iegādes noteikt, vai bēniņu telpa ir tikpat skaista arī reālajā dzīvē, kā jūsu iztēlē.

Ko novietot bēniņos?

Tas ir vislabāk piemērots guļamistabai. Bēniņi ir ideāla telpa "nakts zonai" māju, jo pirmais stāvs ir ērtāks aktīvām dienas aktivitātēm. Ir vēlams, lai bēniņu guļamistaba būtu gaiša un plaša.

1 )guļamistaba ( 8,9 )14,4 kvadrātmetri.m; 2 )h=1,9m; 3 ) guļamistaba ( 12,6 )19,0 kvadrātmetri.m; 4 )guļamistaba ( 13,3 )20,7 kvadrātmetri.

Kā noteikt bēniņu izmērus?

Skatīt rasējumus. Lai saprastu faktisko platību, ir svarīgi labi saprast, kas ir bēniņi. Arhitektūras rasējumos pievērsiet uzmanību ne tikai grīdas platībai, bet arī to telpu robežām, kurās griestu augstums ir zemāks par 1,9 m. Pilna bēniņu zona tādu, kurā var stāvēt stāvus un brīvi novietot augstas mēbeles. Un tas ne vienmēr sakrīt ar plānā redzamo.

Izmantojiet katru stūri. Ja bēniņu augstums ir lielāks par 1,4 m. Šīs zonas var aprīkot ar zemiem pufiem un sānu galdiņiem.

1 )h=1.9m; 2 )guļamistaba( 11.6 )15.7 kv.m; 3 ) guļamistaba ( 11,5 )15,4 kvadrātmetri.

Kā izmantot bēniņu sienu?

Noteikt augstumu. Labs funkcionālais potenciāls ir bēniņu sienai ar vertikālu ( vertikālu ) 80-110 cm augstu sienu. Ja augstums sasniedz 140-150 cm, varat brīvi pārvietoties pusmetra attālumā no bēniņu sienas, nenokārtojot galvu. Lofts ar 200-210 cm augstu sienu komforta ziņā praktiski neatšķiras no standarta istabas.

Izvēlieties zemas mēbeles. Ja bēniņu ( kranked ) siena ir augstāka par 75 cm, jūs varat droši novietot rakstāmgalds Piekļuve ir vienkārša un ērta.

Lasīt arī  Kā izvēlēties arhitektu?

Uzstādiet viltus sienu. Šis risinājums ir praktisks ar zemu parapeta sienu. Viltus siena palīdzēs atdalīt tās bēniņu daļas, kuras nevar pilnībā izmantot, un ietaupīt uz apkures un apdares izmaksām.

1 )Funkcionālu un ērtu bēniņu telpu ir vieglāk iekārtot, ja sienas augstums ir 80-110 cm; 2 )Ja bēniņu sienas augstums ir 140-150 cm, jūs varat viegli pārvietoties, nenogriežot galvu līdz 50 cm; 3 )Ja sienas augstums ir 200-210 cm, jūsu bēniņu telpa ir tikai nedaudz zemāka nekā standarta bēniņos

Kā organizēt dienasgaismu?

• Logi ( divslīpju ) sienās. Bieži sastopams mājās ar divslīpiem jumtiem. Iespējama jebkura forma, bet apgaismojuma efektivitāte vienmēr ir augsta.

• Logi jumta slīpumos. tie arī ielaiž daudz gaismas, taču ir nianses: ir svarīgi, lai logu izvietojums atbilstu telpas lielumam. Pārbaudiet, kādā līmenī ir loga apakšējā mala: ja tā ir zema, jūs nesaņemsiet pietiekami daudz gaismas, ja augsta – tu nevari skatīties ārā. Loga garumu nosaka nogāzes slīpuma leņķis: jo mazāks tas ir, jo garākam jābūt logam.

• Jumta logi. Šāda veida logi izstaro daudz mazāk gaismas, kas ir saistīts ar lustras lielumu, augstumu un novietojumu attiecībā pret gaismas malām. Lūdzu, ņemiet vērā: no bēniņu platuma ir atkarīgs, vai blakus tām var novietot mēbeles.

1 ) h=1,9 m; 2 ) guļamistaba ( 8,3 ) 15,9 kvadrātmetri.m; 3 ) guļamistaba ( 8,3 )15,9kv.m.

Kā integrēt jumta konstrukcijas elementus?

Atrast vietu spārēm. Iepazīties ar atrašanās vietu spārēm bēniņos ir jābūt iepriekš: Pētījums jumta dizaina plānu! Ēkas sastāvdaļas var būt paslēptas sienās vai atklātas. Otrajā gadījumā jums ir jāizlemj, vai tos var integrēt interjerā. Telpas vidū, logu priekšā vai pie durvīm nav vietas spārēm.

Lasīt arī  Dekoratīvās mākslas muzejs Parīzē

Pārbaudiet, vai nav pamatnes. Horizontālo siju balstošie slīpie elementi samazina telpas augstumu.

Novērojiet kokmateriālu kvalitāti. Ja nav iespējams noslēpt visus jumta konstrukcijas elementus, parūpējieties, lai redzamās vietas būtu labi apstrādātas un apcirptas.

1 )guļamistaba( 11,5 ) 16,3 kvadrātmetri.m; 2 ) guļamistaba ( 9,3 )13,2 kvadrātmetri.m; 3 ) guļamistaba ( 9,1 ) 12,9 kvadrātmetri.

Kura jumta forma ir vislabākā?

Sarežģītība šeit nav risinājums. Ja jumtam ir dubults slīpums, bēniņu iekšpuse izskatīsies diezgan harmoniski. Savukārt daudzslīpju jumti var sagādāt problēmas jo īpaši ar telpas apdari. Nu, un noteikti samazināt izmantojamo platību. Lai izlīdzinātu sarežģīto konfigurāciju, ieteicams bēniņus pārklāt ar ģipškartona loksnēm, noslēdzot nevajadzīgās zonas un pielīdzinot virsmas galvenajām plaknēm.

1 )guļamistaba ( 11,4 )15,2 m².m; 2 )guļamistaba ( 11,1 ) 14,2 m².m; 3 )guļamistaba ( 10,7 )14,5m².m; 4 ) h=1,9m; 5 )guļamistaba ( 11,0 )16,8 kv.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: