Kā organizēt bezmaksas dzīvokļa izkārtojumu

Tikai daži cilvēki zina, ka atvērtā tipa dzīvoklī ne vienmēr ir iespējams veikt izmaiņas pēc saviem ieskatiem. Parunāsim par to, kā pareizi aprīkot šādu dzīvokli, kādi ir ierobežojumi un kam ir vērts pievērst uzmanību, izvēloties.

Izkārtojuma varianti

Atvērtā tipa dzīvoklī ir trīs iespējamie plānojumi: pilnīgi atvērta telpa, virtuve apvienota ar ēdamistabas un dzīvojamo zonu un atsevišķas, izolētas telpas.

Atklātā telpa – pilnīgi atvērta telpa

Ne visi to var atļauties. Iedomājieties: dzīvoklī praktiski nav starpsienu, izņemot vannas istabu un tualeti. Ja nedzīvo viens, ir grūti atrast nošķirtā stūrī šādā mājā. Tomēr šāds risinājums palīdzētu mazam dzīvoklim vizuāli paplašināt tā telpu.Šāda tipa izkārtojums ir ideāli piemērots vecpuišiem vai jaunam pārim bez bērniem.

Apvienotā virtuve-ēdamistaba-dzīvojamā istaba

Diezgan populārs un ērts mājas izkārtojums. To iecienījušas ģimenes ar bērniem, jauni pāri un cilvēki, kuriem patīk izklaidēties. Apvienojot šīs zonas, jūs iegūstat vairāk vietas, bet arī vairāk privātuma. Dažus varētu atturēt no virtuves zonas nākošā smaka, taču to var atrisināt ar labu ventilāciju un nosūcēju.

Sadalītas telpas

Ideāli piemērots lieliem dzīvokļiem, kur katrai zonai ir sava telpa. Tas nodrošina pilnīgu privātumu, un virtuve dzīvojamā istabā neuzbāzīgi smaržo un trokšņo ar katliem un pannām. Tomēr tas kaitē jūsu kopā pavadītajam laikam. Šādā gadījumā ir mazāk iespēju sanākt kopā, piemēram, vienlaikus gatavojot vakariņas un skatoties televizoru. Šādu plānošanu nevajadzētu apsvērt mazo dzīvokļu īpašniekiem, jo telpa būs ļoti maza, un pats dzīvoklis šķitīs vēl mazāks.

Lasīt arī  Balta krāsa interjerā

Kam jāpievērš uzmanība

Neaizmirstiet, ka jebkurā dzīvoklī ir komunikācijas, mitras zonas un, protams, logi. Tas ir atkarīgs no tiem izkārtojums jūsu nākotnes interjera telpās. Uzzināsim.

Saziņa

Noskaidrojiet, kur jūsu dzīvoklī atrodas santehnika, jo īpaši kanalizācija un caurules. Viss ir atkarīgs no tā, kur izvietota vannas istaba un virtuve. Jūs nevarēsiet novietot santehniku tālu no stāvvadiem, jo ir svarīgs noteikts kanalizācijas caurules slīpums. Izņēmums ir iespējams, ja tiek izmantots papildu sūknis. Pievērsiet uzmanību atkritumu caurules izejas diametram. WC uzstādīšana ir iespējama tikai ar 100 mm diametru. Ja tā ir mazāka par 100 mm, sazinieties ar mājokļa īpašnieku, lai to noskaidrotu. Iespējams, ka ar šādu stāvvadu nevarēsiet uzstādīt tualeti.

Attēlā: studijas "Geometrium" interjera fragments

Mitrās zonas

Mitrās zonas var atrast, lūdzot būvniekam BTI plānu vai piedāvātajā izkārtojumā, lai atrastu vannas istabas un virtuves atrašanās vietu. Ar tiem ir saistīti daži ierobežojumi. Piemēram, likums aizliedz pārvietot virtuvi uz dzīvojamo platību vai paplašināt vannas istabu uz virtuves vai dzīvojamās istabas rēķina. Virtuvi var paplašināt tikai ar koridoru vai pieliekamo.

Logu atveres

Cilvēkam nepieciešams daudz gaismas. Katrā dzīvojamā telpā jābūt vismaz vienam logam. Ja nav iespējams ievietot logus, parasto logu vietā var ievietot stikla starpsienas, piemēram, starp dzīvojamo istabu un guļamistabu.

Rezultāts

  • Jums ir jāsaprot, kādas funkcijas tiks veiktas konkrētā dzīvokļa daļā, kā jūsu ģimene izmantos katru telpu un tamlīdzīgi. .
  • Dzīvokļa lielums, jūsu dzīvesveids un līdz ar to arī jūsu prasības nosaka dzīvokļa lielumu, kurā vēlaties dzīvot.
  • Nav vēlams sadalīt nelielu platību ar pārāk daudz starpsienām, tādējādi radot mazas telpas
  • Lielu dzīvokli vislabāk sadalīt istabās, atstājot ēdamistabas un dzīvojamo zonu vienotu.
  • Tematiskajos tīmekļa portālos atlasiet attēlus ar līdzīga izmēra un funkciju dzīvokļu interjeriem.
  • Salieciet šos attēlus kopā albumā, lai varētu ātri tiem piekļūt un vajadzības gadījumā parādīt tos profesionālim.
Lasīt arī  Kā imitēt betonu: moderni veidi, kā radīt bēniņu stilu savā dzīvoklī

Tāpēc mēs jums parādīsim, kā vislabāk iekārtot dzīvokli ar atvērtu plānojumu. Es ceru, ka šis raksts ir palīdzējis atbildēt uz dažiem jūsu jautājumiem par šo tēmu. Patīk un kopīgojiet to ar draugiem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: