Kā izveidot uzņemšanas zonu

Ir profesijas, kas saistītas ar apmeklētāju uzņemšanu mājās. Dažiem – drēbniekiem, psihoanalītiķiem vai frizieriem – apmeklētāji ir gandrīz katru dienu. Citi vienkārši var atļauties strādāt lauku mājā, reizēm uzņemot biznesa partnerus. Mācīšanās, kā iekārtot biroju sev un citiem.

Telpas izvēle

pēc iespējas tālāk no dzīvojamām telpām. Nekas nedrīkst novērst jūsu uzmanību vai patvaļīgi traucēt jūsu darba gaitu. No otras puses – Darbs nedrīkst traucēt jūsu mājsaimniecības locekļu privāto dzīvi. Tāpēc mēģiniet novietot kabinetu pēc iespējas tālāk no dzīvojamās istabas, bērnistabas, virtuves un ēdamistabas.

 • Pilsētas dzīvoklī: ideālā gadījumā apmeklētāju istabai tiek atvēlēts viss studijas tipa dzīvoklis. Un, ja tas nav iespējams, izvēlieties istabu pilsētas dzīvoklī, kas atrodas vistuvāk ieejas vestibilam: apmeklētājiem nevajadzētu ieiet privātos stūros.
 • Lauku mājā: apmeklētāju kabinets ir piemērots piebūvē ar atsevišķu ieeju vai, ja iespējams, jebkurā telpā pirmajā stāvā «pirmajā rindā." attiecībā pret ieejas halli. Ja mājā ir vestibils, no tā var izveidot atsevišķu ieeju birojā.

Darba un privāto funkciju biroja apvienošana ar bibliotēku ir ļoti praktiska. Grāmatu skapji ir labs rādītājs īpašnieka intelektuālajām spējām.

Apdare

Pirmais kritērijs: apmeklējums. Vismaz vienas telpas dizainam mājā būs jāatbilst šim principam. Jo vairāk apmeklētāju, jo izturīgākai jābūt grīdas segai, sienām, slēdžiem, sēdvietu mēbelēm.

Otrais kritērijs: apmeklējuma mērķis. Tas noteiks biroja interjeru. Jebkurā gadījumā to nevajadzētu veidot pēc principa "biroja dizains- Manas istabas dizains. Nejauciet privāto un profesionālo dzīvi.

Lasīt arī  Dzīvoklis atkusnis: kā noteikt trīs istabu Hruščovkas dzīvokļa izkārtojumu

Spoguļi reģistratūrā.

Viņu klātbūtne var mulsināt cilvēku, likt viņam justies nedroši. Līdzīgu efektu ir vērts panākt, ja jums ir jāpārliecina apmeklētājs vai ja spoguļi ir neaizstājami ( piemēram, drēbnieka kabinetā ).

Attēlā: Pētījums no Mihaila Stepanova fotoprojekta.

 • Medicīnas praksei. Ārsta kabinetā jājūtas mierīgi un atviegloti šeit ir svarīgi radīt mājīgu atmosfēru: izmantojiet matētas tekstūras virsmas, samta polsterējumu, pūkainus paklājus.
 • Pirmspārdošanas prezentācijām. Ja pārdodat kādu produkciju un izmantojat savu mājas biroju kā izstāžu zāli, jums jāzina, ka lakotas, spīdīgas virsmas, pēc psihologu domām, palīdz labāk parādīt produktus.
 • Juridiskajai praksei. Klientam jūs jāuztver kā uzticams partneris.. Advokāta istabas dizainam jābūt respektablam, no dārgiem materiāliem.

Ja klienti vai partneri neierodas bieži: Telpai jābūt izmantojamai galvenokārt jūsu darbam. Patiesībā, izstrādājot dizainu, jūs domājat par savas istabas dizainu. Šeit jums ir lielāka brīvība: varat ļaut sev izvēlēties to, kas jums personīgi patīk.

Apgaismojums

 • Sarunām un līgumu slēgšanai — Silta gaisma ( dzeltena, oranža, saules gaisma vai dabiskā gaisma ). Atšķirībā no vēsas baltas vai zilgani baltas krāsas tas rada labsajūtu un pārliecību par īpašnieku, radot mājīgu sajūtu.
 • Produktu demonstrēšanai, rasējumiem, skicēm — Ir vērts apskatīt gaismas ar statīviem vai velosipēdu sliedēm. Tas ir piestiprināts pie griestiem vai sienām, un vajadzības gadījumā to var viegli un efektīvi pārvietot.

Vadošās vai sliedes apgaismojuma sistēmas ir ideāli piemērotas modeļu vai paraugu demonstrēšanai birojā.

 • De Majo vertikālā sistēma Play CV
 • Delta Light Ultra Twin AD
 • Rūpnīcas Flos ražotā lustra Parentesi
 • Axo Light ražotā lustra Leon

De Majo izstrādātā vertikālā sistēma Play CV.

Krāsu shēma

Izveidojiet iespaidu uz partneriem vai klientiem: palīdzēt iekārtot telpu "cienījamos" toņos: tumši zaļā, pistāciju, "dolāra krāsā" utt.

Lai uzsvērtu kabineta īpašnieka augsto statusu: tumšas krāsas mēbelēm un jo īpaši rakstāmgaldam.

Lasīt arī  Feng Shui jaunajam gadam

Ja esat nolēmis dažādot biroju ar attēliem uz sienām vai mēbelēm, labāk, ja tie būs mazi, nevis spilgti ziedi, nevis liels attēls.

Attēls: Attēls Violet story 0.3 pēc Roommy.

Veiksmīgām sarunām: Piemērotākas ir siltas krāsas un gaiši vai sarkankoki ( ciedrs, bērzs, palisandrs, osis, apses, oša, oša, kļava, kļava, baltais ozols ). No psiholoģiskā viedokļa dabiskās krāsas ir dabiskākas un uzrunājošākas nekā spilgtas, kontrastējošas krāsas.

Mēbeles

 • Pašprezentācijai: Plaukti un vitrīnas, izstāžu galds, griešanas galds utt.
 • Ārstiem: ir nepieciešams dīvāns, ekrāns un īpašs krēsls.
 • Sarunām ar lielu cilvēku skaitu: garš galds pie rakstāmgalda, atbilstošs krēslu skaits, krēsli…
 • Gaidīšanas zonai: Dīvāns vai krēsls, kafijas galdiņš utt. Ja jums ir atsevišķa ieeja vai kopējā gaitenī nav drēbju pakaramā, jums vajadzētu to novietot savā birojā.

Ja strādājat augstā cenu segmentā, jums ir jāaprīko savs birojs ar cienījamām mēbelēm. Klasika un art deco no Itālijas rūpnīcām. Cilvēki ar radošu karjeru var izvēlēties augsto tehnoloģiju.

Citi skapju dizaini

Kabineta interjers no arhitektu biroja KV-BURO projekta Biroja interjers no KV-BURO projekta Biroja interjers no projekta pēc SL projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: