Jūras stils interjerā

Jūras ir dažādas: siltas tropu jūras ar koši krāsainām zivīm, vētrainas ziemeļu jūras ar brāzmainu vēju. Atcerieties savas labākās brīvdienas pie jūras un piepildiet māju ar viļņu šalkoņu skaņām!

piesargāties no pelēcības! Necenšaties panākt maksimālu neitralitāti, izvēloties apdares materiālus un mēbeles pēc principa netraucē – un ok . Interjers bez sejas depersonalizē tā īpašnieku.Jūras tēma interjerā ir obligāta, bet, ja jums patīk šī nomierinošā zili zilā krāsu gamma, nav labāka risinājuma telpai mājas saulainajā pusē.

Baidieties no pelēcības! Necenšas panākt maksimālu neitralitāti, izvēloties apdares materiālus un mēbeles pēc principa netraucē – un labi . Interjers bez sejas depersonalizē tā īpašnieku.Jūras tēma interjerā būtu apbrīnojama, bet, ja jums patīk nomierinošā zilā un zilā krāsu gamma, tad nav labāka risinājuma mājas saulainajai pusei.

Paslēpt

Vasara tuvojas beigām, bet jūs vēlaties pagarināt brīvdienu atmiņas? Ideālā gadījumā, protams, ir labāk piekrasti nepamest vispār. Bet, ja jums nav iespējas apmesties Goa vai iegādāties māju Svetlogorskā, ir pilnīgi iespējams izveidot kūrorta stūri mājās Jūras stila radīšana jūsu interjerā.

Jūras iedvesmota telpa parasti ir saistīta ar baltu, zilu un noteikti sarkanu krāsu ( kontrastam ). Izmantojiet šos toņus savā interjerā – tas ir tāpat kā ielaist jūru un mākoņus mājā un izkaisīt koši krāsainus glābšanas riņķus.

Trīskrāsu

Mēbelēm izmantojiet vienkāršas balti krāsotas mēbeles, kas atgādina pludmales būdas, bet tekstilizstrādājumiem izmantojiet svītras – jūsu krēslam noteikti piestāvēs svītrains krekls! Izmantojiet sienas un grīdu kā neitrālu fonu mēbelēm un spilgtiem aksesuāriem – Izvēlieties pienaini baltu, perlamutra pelēku vai krēmkrāsas krāsu.

Lasīt arī  Kādu interjera stilu izvēlēties?

Sarkanā, zilā un baltā kombināciju var izmantot jebkurā telpā – no vannas istabas līdz bērnistabai.

Kajīte

Jūs vienmēr esat sapņojis apceļot pasauli? Ir pienācis laiks šo ideju īstenot praksē! Lai to veiktu, jums nebūs nepieciešama laiva. Palīdzēs smagas, tumšas koka mēbeles, dārgumu lādes un balti lina aizkari, kas izskatās kā buras. Bērniem noteikti patiks šis izskats – galu galā, katrs zēns sapņo būt pirāts!

Lai radītu "kuģa kajītes" izskatu, izmantojiet tumša koka mēbeles un tumši zilas tekstilijas.

Kas ir pludmale bez glābšanas līdzekļiem?? Ļaujiet nefunkcionālam objektam kļūt par noderīgu objektu! Jūs varat izmantot apli kā spoguļa vai fotogrāfiju rāmi, kā dvieļu turētāju vai pārvērst to par kafijas galdiņu.

Attēlā: Dragons of Walton Street izstrādājums, kas paredzēts zēniem 3.

Smiltis un viļņi

Ja dzīvošana uz kuģa nav gluži tas, ko jūs domājat, un jūs vēlaties, lai rupjas kabīnes vietā jums radītu smalkākas asociācijas, tad izmantojiet asociatīvo klāstu: krastā izmestu smilšu, gliemežnīcu un sālītas koksnes delikāto paleti. Pievienojiet jūras tēmai atbilstošu aksesuāru vai divus. Gaiši zila gultasveļa guļamistabā, pīti grozi vannas istabā un balti dvieļi virtuvē papildinās jūsu mājas jūras ainavu.

Zilā un baltā krāsā ieturētais jūras interjers ir lieliski piemērots atpūtai prom no pilsētas burzmas un kņadas. Ideāls risinājums plašai lauku mājai.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: