4 interjera dizaina plānošanas programmas

Ceļš uz funkcionālu interjeru sākas ar plānošanu. Ja tas nav pienācīgi pārdomāts, dizains var izrādīties neveiksmīgs. Interjera dizainere un Planoplan ( rīks 3D un VR interjera dizainu izveidei ) Tatjana Zinčenko ir pārskatījusi.

1. Planoplan

Virtuves renderi, izmantojot Planoplan

Planoplan 3D dizaina plānotājam ir lietotājam draudzīgs interfeiss, katalogs ar vairāk nekā 5000 mēbeļu, apdares un apgaismojuma modeļu un VR panorāmas funkcija trīsdimensiju virtuālās realitātes interjera panorāmas.
Varat strādāt ar objektiem gan 2D, gan 3D formātā.
Planoplan piedāvā augstas kvalitātes 3D renderējumus un VR panorāmas. Demo versiju varat izmantot pārlūkprogrammā, neinstalējot to Planoplan vietnē, vai arī varat to instalēt savā datorā bez maksas.
Planoplan – ir viena no visvieglāk lietojamajām interjera dizaina programmatūrām.

Cena: programmatūra ir bezmaksas, lai apgūtu pamatus. Ir pieejams PRO tarifs ar papildu funkcijām – līdz 495 Euro mēnesī.
Tarifs PRO+ ar neierobežotu savu 3D modeļu augšupielādi fbx formātā līdz 1495 Euroļiem.

2. SketchUp

Projekta skats programmā SketchUp

Piemērots ne tikai interjera modelēšanai, bet arī jebkura veida trīsdimensiju objektu un ainavu veidošanai. Tā ir ievērojama ar precīziem mērījumiem, kā arī ar to, kāds ir nākamais solis.
Mazāk: SketchUP nav sava renderera, taču tas darbojas kopā ar citām programmām: Artlantis, V-ray ( taču par šīm programmām ir jāmaksā papildus ).
Plānotāja kā profesionālākas programmas uzdevums ir radīt kompetentas arhitektūras formas. Piemērots operētājsistēmām Windows un Mac OS.

Cena: Pamata versija bez maksas. Veikala grīdas plāns $99 gadā. PRO likme – 249 $ gadā.

3. Sweet Home 3D

Mājas plānošana Sweet Home 3D

Lasīt arī  Lauku tehnikas modernajos interjeros

Šis plānotājs atrisina vienkāršākas problēmas: jūs varat aptuveni novērtēt mēbeļu izvietojumu vai dekorāciju krāsas. Ikea Home Planner saskarne ir ļoti noderīga, ja neplānojat veikt milzīgu remontu, bet tikai vēlaties zināt, kādas virtuves mēbeles izvēlēties vai vai vai dīvāns pie sienas būtu piemērots. Programmā varat augšupielādēt papildu elementus, izmantojot Importēt. Plānotāju atbalsta operētājsistēmas Windows, Mac OS X, Linux un Solaris, vai arī varat sākt plānot interjeru tieši pārlūkprogrammā.

Cena: Bezmaksas

4. Ikea Home plānotājs

Ikea Home plānotāja saskarne

Tas ir bezmaksas plānotājs, ko varat izmantot tieši savā pārlūkprogrammā. Ļoti vienkārši un ideāli piemērots tiem, kas plāno iegādāties mēbeles no šī ražotāja – katalogā ir tikai viņu mēbeles. Katalogs ir diezgan plašs: jūs varat uzņemt apdares elementus, dekoru un mēbeles virtuvē, dzīvojamā istabā, guļamistabā, vannas istabā. Jūs varat ievietot izvēlētās preces iepirkumu sarakstā, un pēc tam uzreiz tiks aprēķināta cena. Saskarne ir intuitīva, un izkārtojumu var apskatīt gan divās, gan trīs dimensijās.

Cena: bezmaksas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: