Ēdamistabas interjers: dizainere Ilona Menšakova

Pieklusinātas krāsas, rustikālu mēbeļu un dārgu klasisko priekšmetu kombinācija, kalts metāls, mēbeļu pārvalki un citas senatnes zīmes – tas viss ir beļģu stils interjerā.

Ēdamistabas dizains, ko Ilona Menšakova – konkursa The Best Kitchen dalībniece.

Ēdamistabas interjers lauku mājas dizainere Ilona Menšakova ir iekārtota beļģu stilā. Papildus tradicionālajiem elementiem, piemēram, smalkām flīzēm uz sienām, klasiskām koka mēbelēm, ir pievienots interesants tekstūras elements – ķieģeļu starpsiena, kas atdala darba zonu no ēdamgalda. Papildus virtuvei ir oficiāla ēdamistaba blakus telpā ar noapaļotiem stūriem, kur zem smagas lustras atrodas apaļš galds četrām personām. Tādējādi mājas īpašnieki un viņu viesi var izvēlēties, kur sēdēt pie galda – Atkarībā no garastāvokļa un dienas laika. Ēdamistabas dizains atšķiras no virtuves dizaina: grīdas flīžu vietā šeit ir ieklāts parkets, un virtuves vienkrāsaino shēmu ir nomainījis grīdas segums Bagātīgas ķieģeļu krāsas. Tādējādi tiek norobežota "priekšējā istaba" un virtuves un ēdamistabas atpūtas zona.

Lasīt arī  Divas zonas - ēdamistabas un atpūtas - vienā telpā: dizainere Elena Povorova
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: