Kādā stilā iekārtot bērna istabu??

Kas bērniem patīk pārāk daudz un kas vecākiem patīk pārāk daudz? Kā izvēlēties visiem piemērotu bērnistabas stilu?

No estētiskā viedokļa zīdaiņa bērnistabas mēbeles atbilst vecāku gaumei un jutīgumam. Bet galvenais ir tas, ka bērnam un jaunajai mātei šeit jājūtas ērti. Mēbelēm jābūt ērtām, un telpai jābūt pareizi iekārtotai.

Vai ir jāņem vērā bērna vēlmes?? Klienti pie mums bieži vēršas ar 4 vai 5 gadus veciem bērniem. Viņi jautā bērniem, kā viņi vēlas, lai izskatītos viņu istaba. Protams, visas meitenes sapņo par rozā interjeru, un zēni – visur zīmēt automašīnas. Protams, jums ir jāņem vērā bērnu vēlmes, bet tomēr nenododiet vadību viņu rokās… Galu galā, interjers, ko vecāki kopā ar profesionāļiem ir izdomājuši, būs ne tikai ērts, bet arī skaists. Un tas ir ļoti svarīgi, jo vide, kurā bērns aug, ir atkarīga no viņa garšas veidošanās.

Vai ir jāņem vērā bērna vēlmes?? Mums bieži ir klienti, kuriem ir 4-5 gadus veci bērni. Viņi jautā saviem bērniem, kādu viņi vēlas, lai būtu viņu istaba. Protams, visas meitenes sapņo par rozā interjeru, un zēni vēlas, lai automašīnas visur būtu krāsotas. Bērnu vēlmes, protams, ir jāņem vērā, taču neatstājiet vadības grožus viņu rokās. Galu galā vecāku kopā ar profesionāļiem izstrādāts interjers būs ne tikai ērts, bet arī skaists. Un tas ir ļoti svarīgi, jo vide, kurā jūsu bērns aug, veidos viņa gaumi.

Paslēpt

Klasisks

Konservatīvs un stingrs – nav labākie padomdevēji, iekārtojot bērna istabu. Galu galā klasiskās bērnu mēbeles tikai izliekas par bērnu, bet patiesībā "kopijas" vai "parodija" pieaugušo paraugi. Nav brīnums, ka bērnu mēbeles klasiskā stilā vairāk patīk vecākiem nekā pašam bērnam. Un dizaineriem ne vienmēr ir iespējams izcelt "pieaugušo" pusi lietas, liekot tām iesakņoties bērnu interjerā.

Lasīt arī  Dekoratīvās uzlīmes bērnistabas interjerā: dizaineri Sergejs Frolovs, Maksims Efremovs

Protams, šādu mēbeļu dizaina vienkāršība un izturība ir divi lieli plusi, taču šīs priekšrocības var novērtēt tikai pieaugušie. Bērns vēlas, lai pasaule ( un viņa istaba ) pastāvīgi mainītos. Viņš steidzas visu apgūt, un jūs riskējat sabojāt bērnības laimīgos mirkļus ar pastāvīgiem pārmetumiem: "Nesaskrāpējiet dārgas mēbeles" vai "parodējiet mēbeles", «neaizskalojiet to", «esiet uzmanīgi.".

Turklāt klasisko stilu nav viegli panākt arī nelielā telpā.

Pieaugušie ir klasiskie bērnu cienītāji. Taču dizaineriem ir izdevies radīt "pieaugušo" stila bērnu versiju.

Mūsdienīgs stils

Vienkārši un ekonomiski. Mūsdienīgas bērnu mēbeles – ir krāsu bagātība, formu vienkāršība un transformācijas iespēja. Piemēram, izvelkamā gulta vai bēniņu gulta, zem kuras var novietot galdu un garderobi, ir divas lielas priekšrocības. Un modernas bērnu mēbeles aug kopā ar bērnu augstumā un platumā un tādējādi ļauj vecākiem ietaupīt daudz naudas. Kad bērns kļūst vecāks, vecākiem nav nepieciešams mainīt visu komplektu, tikai pievienot dažus glabāšanas priekšmetus.

Vienkāršība, spilgtums, tehnoloģija – mūsdienu bērnu mēbeļu galvenās priekšrocības. To var pārveidot un tā "aug" kopā ar bērnu.

Etno

Eksotika. Jūsu bērns var iepazīt pasauli un citas kultūras, neizejot no savas telpas. Galvenais ir Nevajag šo stilu bērnam uzspiest ar varu. Šis bērnistabas apdares variants, iespējams, ir vispieņemamākais, ja bērns, piemēram, ir ieinteresēts Austrumos, un pieaugušo interesē feng šui harmonijas zinātne. Vecāki var palīdzēt bērnam sakārtot un iekārtot telpu, bet bērns pats var.. Klasiskais rotās viņas istabu ar stilizētām nacionālajām izdrukām.

Ja bērnam patīk eksotika un citas kultūras, ir loģiski izveidot etno interjeru bērna istabā vai ieviest šī stila elementus interjerā.

Lauku māja

Izgudrots. Arī lauku motīvi un domas par atpūtu dabā patiks gan pieaugušajiem, gan bērniem. Šī stila priekšrocības Viegli īstenot visas idejas un zemas izveides izmaksas. Lauku bērnu mēbeles varētu dzīvot kopā ar rotaļlietu kasti, kas izgatavota no vecmāmiņas rekonstruētās lādes. Un audumu, kas kopš padomju laikiem krāj putekļus bēniņos, var izmantot aizkariem….. lielisks risinājums ģimenei ar ierobežotu budžetu.

Lasīt arī  Kas jāzina, plānojot rotaļu istabu

Bērna istabas dekorēšana lauku vai jūras stilā ir diezgan budžeta risinājums, kas var piešķirt tai spilgtu personību.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: