Bērnu istaba mazai princesei Harkovā: dizainere Elena Kulishova

Kā izrotāt bērnistabu mazai princesei? Klasiskā baltā un zilā kombinācija netraucēja neparastai pūkainā tekstila idejai – pat uz lustras un lampām.

Dizaineres Jeļenas Kulišovas – konkursa "Tekstils interjerā" dalībnieces – bērnu guļamistabas projekts

Dizainere Elena Kulišova ir radījusi greznu interjeru mazai princesei. Klasiskā baltā un zilā kombinācija, iespējams, būtu pārāk skarba, ja bērnu istabas apdares fotoattēlā būtu redzama papildu maigā krēmkrāsa. Šī krāsa uz griestiem un sienām, aizkariem uz logiem, gultas veļas, tonē un mīkstina galveno divkrāsu shēmu. Pūkainā apdare uz gultas pārklāja, nakts lampas un lustras abažūri bērnistabas dekorēšanas iespēju fotoattēlā kalpo tam pašam mērķim. Svarīga nozīme ir arī priekšmetu formai, piemēram, krēsla atzveltnei ir sirds forma.

Lasīt arī  Istaba mazai meitenei: Tatjana Alenina
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: