Balkons diviem: neliela Francija – Dolgoprudny pilsētā

Balkonā visam jābūt ideālam – lieliem logiem un… pagaidiet, bet, ja logi ir pieticīga izmēra? Arī pats balkons, maigi izsakoties, nav pārāk liels? Tad var izveidot Provansas stila ligzdu. Pirmkārt, tāpēc, ka Provansā viss tiks saglabāts. Otrkārt, romantiskam interjeram nav nepieciešami lieli logi. Idejas no Marinas Sarkisjanas projekta

Provenance stila balkona fotogrāfija jaunai, romantiskai jaunai dāmai.

Neliels balkons Vienā no jaunajiem dzīvojamajiem kompleksiem Dolgoprudny ir ļoti niecīga stiklojuma platība Logi ir pat augstāki nekā padomju laikā būvētajās mājās. Tas nav atturējis dizaineri Marinu Sarkisjan no balkona dekorēšanas Provansas stilā Gudrs, mājīgs, elegants. Tieši tā, kā studijas īpašnieks vēlējās jauns romantiķis.

Šeit balkons ir atsevišķa telpa – ne tik daudz veranda vai segta terase. Kopumā, vieta mājīgu vakara pulcēšanās: viņš, viņa, un augstajā logā, it kā tas sākotnēji bija paredzēts- tikai debesis.

Mēbeles diviem. Viegls apaļš galds un krēsli ar izliektu atzveltni ( no mājīgas kafejnīcas ) uz neliela balkona izskatās ļoti organiski.
Ziedi un stādi. Ziedi atdzīvina jebkuru interjeru, bet "Francijas laukos" tie ir obligāti. Tomēr izvēlieties sugas, kas ir stilistiski saistītas ar tēmu Lavandas, hortenzijas, mušmires, sīpolpuķes maigos ceriņu toņos. Tradicionālie Provansas stādītāji ir Balti krāsoti metāla spaiņi.
Sveces un gaismas. Maigā gaisma uz sienām, galda, palodzes un logu balstiem rada mājīgu un romantisku Provansas stila atmosfēru.
Plaukts ar kastēm. Uzglabāšanas telpa uz balkona Izaicinājums katram interjeram. Kā pārliecināties, ka tas neizjauc idilli? Piemēram, sakārtot visu kastēs, kas pārklātas ar audumu, ietītas papīrā un dekorētas ar mežģīnēm. Nelielu priekšmetu uzglabāšanas vieta pārvērtīsies par stilīgu dekoratīvu elementu.
Putnu būris. Provansas stila balkonu nevar iekārtot bez stilīgiem antīkiem aksesuāriem. Šajā gadījumā arhaiskā šarma pamatā ir putnu būris, kas veido stilistisku grupu ar mēbelēm un stādiem. Šo būri var piekarināt pie griestiem vai novietot uz grīdas vai plaukta tas būs piemērots visur. Lai ietaupītu vietu būrī izšķērdēta nav vietas, ielieciet tajā sveces vai ziedus – izrādās, romantiska instalācija.
Lasīt arī  Kā aizpildīt lodžiju ar dīvānu: ideja šaurām telpām

Būris, ko var piekarināt uz lieveņa vai lodžijas:

Verandas interjers no arhitekta Jegora Serova projekta Verandas interjers no Artūra Vanuni studijas realizētā projekta Verandas interjers no arhitekta Totana Kuzembajeva projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: