Kā atjaunot skapi?

Jūs mantojāt vecmāmiņas garderobi? Mēs jums parādīsim, kā veco garderobi pārvērst mūsdienīgā dzīvoklī. Šeit ir daži dekorēšanas triki, kas palīdzēs jums tikt galā ar tapetēm.

Tapetes… skapī

Attēlā: 50. gadu līnijas papīri Konusi Aurora, Little Greene.

Vienkāršs pieskāriens. Ideja par garderobes dekorēšanu ar tapetēm nav jauna Līdzīgu paņēmienu izmantoja arī antīkie galdnieki, lai dekorētu savus skapjus. Klasiskā stila mēbeļu ražotāji bieži vien seko šim piemēram: tapetē atvilktņu iekšpusi vai skapīšu aizmugurējo sienu. Vai jūs nepiekrītat, ka jebkurš vienkāršs trauks uz koša fona izskatās eleganti un svētku noskaņās?.

Lai saskaņotu vai kontrastētu ar sienu? Tapetēm skapī nav jābūt tieši tādām pašām kā tapetēm uz sienas. Izmantojiet pretējo, izmantojiet gadījumu.. eksperiments. Istaba ar tapetēm ar rakstu var lieliski izskatīties ar vienkāršu, spilgtas krāsas tapetēm izklātu aizmugurējo daļu, Par gaišām sienām Izteiksmīgas tapetes skapja iekšpusē!

Iekšējo sienu nokrāsojiet vai aplīmējiet ar kontrastējošām krāsām. Tas īpaši labi iederas baltā telpā vai kopā ar baltām mēbelēm: jūs taču zināt, cik daudz skaistuma slēpjas aiz ārēji pieticīga skapja slēģiem.

Tapetes durvis! Ir iespējams izrotāt ne tikai aizmugurējo sienu, bet arī fasādes. Ja jūtaties gatavs rotā visu fasādi. Neaizmirstiet par atvilktnēm un plauktu iekšējām neredzamajām virsmām.

Izvēlēties: brīvi drapēti vai gludi ( tapetes vai tekstilizstrādājumi, kas pielīmēti pie fasādes ).

 • Altdeutsche kabinets no Moooi
 • Giusti Portos izstrādātais Liberty drēbju skapis 03
 • Skapis Glicine C76 by Pellegatta
 • Rūpnīcas AltaModa Kiss garderobe

Moooi Altdeutsche kabinets.

Kā izrotāt skapjus?

Viss ir pārskatāms ar bufetēm, bāriem un grāmatu plauktiem. Un šeit ir norādīts, kur skapī, izņemot fasādes, piestiprināt oriģinālo dekoru? Ir vismaz četras jomas, kas gaida, kad tiks uzlabotas:

Lasīt arī  Kas jāņem vērā, izvēloties datora krēslu: 10 padomi

Jums nevajadzēs daudz tapešu vai audumu faktiskajam noformējumam, tāpēc varat sevi palutināt ar ekskluzīvu dizaina izskatu. Tapetes tiek pārdotas metros, nevis ruļļos!

Attēlā: tapetes 8534 BorasTapeter, dizains Werning Hanna.

1. Drēbju novietošana plauktos;

2. Drēbju pakaramais drēbju pakaramajiem; piesieniet to ar audumiem vai vienkārši aptiniet ar satīna lenti.

3. Neaizmirstiet par apakšējo daļu ( cokola ) vai augšējo dekoratīvo līstīti ( ja tāda ir;

4. Un, protams, skapja durvīm saplākšņa vai stikla paneļa vietā izmantojiet tekstilmateriāla ieliktni.

 • Skapis 7414 no rūpnīcas Riva Mobili dArte
 • Garderobe Arianna6 no Forni mobili
 • Skapis 674 no rūpnīcas Vittorio Grifoni
 • Annika4 garderobe no Forni mobili rūpnīcas

Skapis 7414 no Riva Mobili dArte.

Kā izvēlēties izdruku? Laba izvēle ir tapetes un drēbju skapja audumi. Mīlestības kleitas ar ziedu apdruku? Tad labākais risinājums jums ir svītrainas tapetes.


Lasiet arī:

 • Triks mēbeles
 • Kā izveidot galdu ar savām rokām
 • Kā izveidot Latviešu stila krēslu?

Jūsu garderobē ir tikai džinsi un T-krekli? Pakariniet tos skapī ar krāsainu austrumu rakstu. Neiedomājat sevi bez lietišķā uzvalka? Izrotājiet savu garderobi ar art deco tapetēm.

Garderobes telpa ir liels skapis vienā pusē. Un otrā pusē ir tāda pati telpa, bet tā ir paredzēta pārģērbšanai. Tapetes uz sienām ir obligāta prasība.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: