Dzeltenās virtuves

Vienmēr ievēro diētu, skaitot kalorijas? Sakārtojiet savu virtuvi tā, lai tā palīdzētu uzturēt labu fizisko formu, neapgrūtinot apetīti! Mūsu redakcijas izvēle piedāvā četrus veidus, kā padarīt savu virtuvi dzeltenu.

Dzeltenā krāsa tiek uzskatīta par vispiemērotāko krāsu jūsu virtuvei – tā ir lieliska vieta, kur ar prieku gatavot un ēst!

Krāsas izvēle

Kāpēc dzeltena? Ir labi zināms, ka krāsa ietekmē ne tikai garastāvokli, bet arī pašsajūtu. Indijas zinātnieks Ghadiali par to rakstīja divdesmitā gadsimta sākumā. Sarkanā krāsā ir spēcīgs enerģijas lādiņš, tai piemīt enerģētiska iedarbība, tā palielina dzīvesprieku un stimulē apetīti. Savukārt violetā krāsa nomierina un nomāc apetīti. Dzeltenais ir ideāli piemērots virtuvei: tas stimulē gremošanu un vienlaikus palīdz kontrolēt svaru. Dzeltenā virtuve ir glābiņš mazu bērnu māmiņām, kuras nevar pabarot pat ar visgaršīgāko un skaistāko ēdienu.

Četri veidi, kā rīkoties

1.Dzelteni sānu skapīši. Dzeltena Toskānas stila virtuve. Varbūt tāpēc itālietes ir tik slaidas, neskatoties uz spageti… Rupjš apmetums uz sienām, krāsoti skapīši, atvērti plaukti ar traukiem un ievārījumu uzglabāšanas vietām – un jums ir Itālija tikai sev! Pasūtiet dzeltenu virtuvi ar kanārijkrāsas fasādēm, pat lakotām, tās pastiprinās gaismas atstarošanos, un virtuve vienmēr būs saulaina.

Ja vēlaties radīt lielāku efektu, izvēlieties spīdīgas fasādes. Ja vēlaties klusāku virtuvi, izvēlieties dzeltenus toņus, kas ir bēšs. Vai arī izmantojiet dzeltenos moduļus kopā ar citu krāsu skapjiem.

Ja gatavojaties krāsot sienas, krāsas toni izvēlēties kā pēdējo iespēju. Tas ir, ja jau ir izvēlētas mēbeles, grīdas seguma materiāls un tekstilizstrādājumi. Piekritīsiet, ka nokrāsot krāsu pareizajā tonī ir daudz vieglāk nekā saskaņot to ar audumu vai gatavām mēbelēm.

Ja gatavojaties krāsot sienas, pēdējā brīdī izvēlieties krāsas toni. Tas ir, kad mēbeles, grīdas seguma materiāli un tekstilizstrādājumi jau ir izvēlēti. Piekritīsiet, ka ir daudz vieglāk tonēt krāsu pareizajā tonī nekā saskaņot to ar audumu vai gatavām mēbelēm.

Paslēpt

2. Dzeltenās sienas. Tapetes var krāsot vai tapetēt spilgti dzeltenos toņos. Taču ir svarīgi nepārspīlēt: jo lielāka virtuve, jo klusāka virtuve ēna. Ļoti sulīgi, skābi dzeltenas krāsas toņi ir īpaši labi mūsdienīgās virtuvēs. Klusāk.. klasiskā interjerā. Vēl viens īkšķa noteikums Vienmēr jāizvēlas gaišākais tonis no diviem jums tīkamajiem dzeltenās krāsas toņiem. Šķiet, ka katra krāsa uz sienām ir par diviem toņiem tumšāka!

Lasīt arī  Galdniecības dēļu panelis

Dzeltenas sienas ir labs fons jebkuras krāsas virtuves mēbelēm no jebkura veida koka.

3. Dzelteni akcenti. Laba ideja izgaismo daļu sienas. Piemēram, virs plīts un izlietnes varat uzlikt dzeltenas flīzes, bet pārējo virsmu atstāt neitrāli baltu. Spīdīgas virtuves flīzes padara jūsu virtuvi plašāku, savukārt matētām dzeltenām virtuves flīzēm ir pretējs efekts, tāpēc tās ir labāk piemērotas lielākām telpām.

Radoši darbojieties: dzeltenas galda virsmas, dzelteni gaismas ķermeņi, dzeltena virtuves darba virsma…

4. Dzeltenas mēbeles un piederumi. Ja esat iegādājies klasisku virtuves komplektu, un dzeltenā virtuve joprojām ir nerealizēts sapnis, tad izeja no šīs situācijas – Atsevišķas mēbeles, piemēram, dzelteni krēsli vai krāsaini aksesuāri. Liela salātu bļoda ar nogatavojušies citroniem rosina apetīti un atsvaidzina garastāvokli tikpat labi kā dzeltenas mēbeles. Ir arī dzeltenas tekstilijas, dzeltenas krūzes un šķīvji, dzelteni svečturi un dzelteni svečturi… saraksts turpinās un turpinās.

Jebkuras virtuves shēmas papildināšana ar koši dzelteniem krēsliem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: