Akmens mēbeles

Kā Peugeot Dizaina laboratorijas amatnieki ir atlaidinājuši vulkānisko lavu un likuši to kalpot cilvēcei?

Dizainera Pjēra Gimberga (Pierre Gimberg) ( Pierre Gimbergues ) un Peugeot Design Lab izstrādātais sēdeklis

ONYX dīvānam ir skulpturāla forma. Tas it kā izaug tieši no trīs metrus augsta neapstrādāta akmens bluķa. Peugeot Design Lab ar rokām izgrieza sacietējušas vulkāniskās lavas gabalu un apvienoja to ar melni lakotu oglekļa šķiedras soliņu. Šādi dabisks materiāls saplūst ar modernu tehnoloģisku materiālu.


Administrējot vietni . Par citiem interesantiem dizaina konceptiem lasiet šajā slejā"Interjera dizains» vietnē .


Lasīt arī  Kā izveidot mājīgu virtuvi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Kārlis

    Vai akmens mēbeles ir praktiskas un izturīgas? Vai tās viegli attīrāmas un uzturamas? Kāds ir to ilgmūžība un vai tās izskatās mūsdienīgi? Vai ir dažādi dizaina un izmēru varianti? Vēlētos dzirdēt atsauksmes no cilvēkiem, kas jau ir iegādājušies akmens mēbeles. Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: