Vasaras dekors: vienkārši veidi, kā mainīt dzīvokli

Ielaidiet vasaru savās mājās, tas ir vienkārši: svaigi ziedi, piemēroti audumi un nekādi atgādinājumi par ziemu. Uzziniet, kā šovasar izrotāt savu dzīvokli.

Vasara centrālajā Krievijā ir īsa: pēc gariem ziemas vakariem, kas to gaida, priecājoties par pirmo siltumu, kalendārā ir augusts, un saulainās dienas bieži nomaina pirms rudens sliktie laika apstākļi. Maksimāli ļaujiet vasarai ienākt jūsu dzīvē, lai saglabātu un pagarinātu tās šarmu, var palīdzēt vasaras dekoru dzīvoklī. Runa nav par pilnīgu atjaunošanu ar dārgiem remontdarbiem, bet gan par dekorēšanu, ko ikviens var veikt bez lieliem ieguldījumiem. Un rezultāts var pārspēt visas cerības!

Atbrīvojieties no nevajadzīgām lietām

Pirms sākat dekorēšanu, apskati, ko vasarā varētu nomainīt vai noņemt no sava dzīvokļa? Risinājums var būt vilnas paklāji, kas ziemā sniedz siltumu. Siltas vilnas segas, visticamāk, nebūs nepieciešamas, līdz iestāsies auksti laikapstākļi. Tumšās telpās, kas vērstas uz ziemeļiem un ziemeļrietumiem, ieteicams noņemt smagos aizkarus vai drapērijas, aizstājot tos ar viegliem aizkariem vai tilla aizkariem.

Tekstilizstrādājumi

Vasaras krāsu gamma – spilgta, silta, svaiga un saulaina. Telpu dizainam, no kurām paveras skats uz ēnu pusi, ideāli piemēroti ir tekstilizstrādājumi dzeltenā, oranžā un sarkanā krāsā, kas kompensēs saules gaismas trūkumu. Izvēloties aizkarus, priekšroku dodiet gaišiem, plūstošiem, daļēji caurspīdīgiem audumiem, piemēram, šifonam. Istabā, kas vērsta uz dienvidiem, izmantojiet zilus un zaļus ( piparmētru, akvamarīna ) vēsākus toņus; karstās saulainās dienās tie var radīt vēsāku sajūtu.

Grīdas segumu vasaras telpās var "atšķaidīt" Jūs varat iegādāties krāsainu paklājiņu, kas nesatur šķiedras, vai paklājiņu no niedrēm, pīlādžiem vai palmu lapām. Viegli pledi un dekoratīvie spilveni ar ziedu apdruku, koši krēslu vai krēslu pārvalki un virtuves dvieļi vasarīgā stilā Tēmas – tās visas var izmantot, lai atsvaidzinātu un atsvaidzinātu jūsu mājokli.

Lasīt arī  Mājīgs Hruščovkas dzīvoklis: trīs gudras mājas pārbūves iespējas ģimenei

Interjera dizains – Svetlana Ilyina

Dekors

Dzīvas krāsas. Vasaras dzīvokļa dekora pamatā ir svaigi ziedi. Nelielus ziedus, piemēram, margrietiņas, var ievietot stikla flakonos vai kausos un novietot telpās, un šādos apstākļos tie saglabāsies svaigi nedēļām ilgi. Lielus ziedu pumpurus, piemēram, rozes, var ievietot traukā ar ūdeni un novietot uz ēdamgalda vai kafijas galda. Šī neparastā dzīvojamā apdare būs īsts akcents interjerā uz dažām dienām. Jauki ir arī sezonāli, krāsaini ziedi tradicionālās vāzēs.

Telpu augi. Savā dzīvoklī grīdas vannās varat novietot lielus augus – tas piešķirs jūsu mājoklim vasarīgu kūrorta izskatu.

Gleznas un attēlu rāmji. Ainavas ( īpaši rudens vai ziemas ainavas ) jāaizstāj ar vasarīgākām Tas pats attiecas arī uz pilnībā melnām izdrukām – klusajām dabām ar svaigiem ziediem, zaļu mežu vai pļavu gleznām, jūras ainavām ar jūras tematiku. Varat arī no jauna aplūkot foto rāmīšus, dekorējot tos ar nelielām gliemežvākiem, jūras zvaigznēm vai dekorējot ar bambusa kociņiem vai niedrēm.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: