Starp debesīm un zemi: jauna pāra interjers

Mierīgais, demokrātiskais un komunikācijai atvērtais interjers "Starp debesīm un zemi" ir radīts jaunam pārim. To filozofija ir skandināviska – brīvs plānojums, vienkāršas formas un tendence kombinēt zonas. Papildus skandināviskajam interjeram šeit jūtama 50. un 60. gadu ietekme.

Arhitektu biroja Pobeda Design izstrādātajā dzīvoklī, sākotnēji bija brīvs plāns, mēs to sadalījām zonās: plaša priekštelpa, virtuve, dzīvojamā istaba, guļamistaba un 2 vannas istabas. Izstrādājot plānojumu, mēs ņēmām vērā klientu vēlmes un izvēli, viņu paradumus un dzīvesveidu. Viena no pievilcīgākajām funkcijām Dzīvokļa labākā iezīme ir kamīns priekšnamā, kura liesmas atspoguļojas skapja spogulī un spīdīgajos griestos. Siļķes kauliņu grīdas segums piešķir ritmu šim ārkārtīgi vienkāršajam interjeram.


Lasiet arī:

  • Kā iekārtot dzīvojamo istabu mazā dzīvoklī
  • Kas jums jāzina par guļamistabu studijas tipa dzīvoklī
  • 7 padomi, kā integrēt augus interjerā

Šajā dzīvoklī dzīvojamā istaba ir apvienota ar virtuvi, un tradicionālais savienojuma posms ir ēdamistaba. Gaiša koka galds un krēsli ar izliektām malām lieliski papildina tumšās, monolītās viesistabas mēbeles. Skandināvu stila raksturīgs elements ir kontrastējošs paklājs ar ģeometrisko rakstu. Mēs iezīmējām zonas ar apgaismes ķermeņiem – ēdamistabā ar piekaramo gaismekļu kompozīciju un viesistabā ar lielu stāvlampu.

Atpūta no pilsētas burzmas guļamistabā ar neitrālu, dabisku krāsu paleti. Šeit mēs izmantojam olīvu un zilu, atšķaidītu ar gaišu koksni. Mēbeļu siluets grafiski kontrastē ar koši krāsainajām sienām – īpaši izteiksmīgi ir baltie naktsskapīši uz garām, izliektām kājām.

Īrniekiem patīk zili, zaļi toņi, bet īpaši viņiem patīk avokado. Vispilnīgāk tas izpaužas virtuvē, kur tas harmoniski saplūst ar koka darba virsmu un zelta krāsas plankumiem. vienkāršas formas virtuves skapīši nepiesaista uzmanību, bet, pateicoties gaišām sienām un tumšajām armatūrām, virtuve izskatās skandināviski gaiša un stilīga.

Lasīt arī  Vai skaists interjers var būt funkcionāls un ērts??

Galvenajā vannas istabā ir divas izlietnes, kas peld gaisā, padarot telpu šķietami mazāku. Visi sanitārtehnikas piederumi ir vienkāršu formu, saskaņā ar skandināvu minimālisma kanoniem. Mēs norobežojām vannas istabas zonu ar tumšām flīzēm un izlietnes ar gaišākām flīzēm.

Interesanti plakani dizaini

Dzīvokļa interjers no dizainera īstenota projekta Dizainera realizētā projekta dzīvokļa interjers Dzīvokļa interjers no dizainera projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: