Mājas ar vai bez tambora: izvēlieties stratēģiju

Mūsdienu vannas istaba: vai tā ir nepieciešama vai neaizstājama?? Galu galā daudzi cilvēki uzskata, ka atrašanās mazā, šaurā telpā, pirmo reizi ieejot mājoklī, nav labākais risinājums. Tomēr dažos gadījumos bez vestibila nevar iztikt. Kāds var būt moderns priekšnams un kā to var aizstāt, ja nolemjat to neizmantot??

Kāpēc vestibils??

Lai samazinātu siltuma zudumus. Pirms ieejas durvīm ir neliela, slēgta telpa, kas parasti ir vismaz pusotru metru dziļa un kalpo kā sava veida gaisa spilvens. Pateicoties vestibilam, apsildāmajā mājā neiekļūst salts gaiss. Īpaši attiecas uz ēkām ar ziemeļu pusē vērstām ieejām.

Kas jāņem vērā plānošanā?

Pietiekama platība. Vismaz 3,5 kvadrātpēdas.m, optimāli 5,5 m2.. Nepārvērsiet priekštelpu par šauru, mazā nodalījumā. Tajā ir pietiekami daudz vietas, lai novietotu dubļainos apavus un slapjās drēbes, un tajā var ērti glabāt velosipēdus, slēpes un citu sporta inventāru.

Apgaismojums. Ir psiholoģiski nepatīkami ieiet no ielas mazā, tumšā telpā. Mēģiniet izveidot logu un labu elektrisko apgaismojumu gaitenī. Kopumā jums nevajadzētu izrotāt vestibilu pēc atlikušā principa.

izeja uz garāžu un saimniecības telpu. Tas ir noderīgi, ja no vestibila papildu durvis ved uz blakus esošo garāžu un/vai palīgtelpu, kur tiek glabāts inventārs un krājumi. Ja īpašniekam ir privāta prakse, ir arī ērti, ja durvis uz biroju ir vestibilā, lai klienti un klienti neiekļūtu mājas dzīvojamā daļā.

Vai ir vērts to būvēt??

Ja mūsdienīgi logi un durvis ir hermētiski, ne vienmēr. Mūsdienās mājas arvien biežāk tiek projektētas pēc amerikāņu parauga Pirmajam durvju spārnam būtu jāatver uz āru, otrajam būtu jāvar atvērt uz mājas iekšpusi un iekļūt apjomīgajā dzīvojamā telpā. Tās ieejas durvīm jābūt hermētiskām, izolētām un dubultām. Pirmajam durvju spārnam jāatver uz āru, otrajam – uz āru

Lasīt arī  Vai skaists interjers var būt funkcionāls un ērts??

Ja vestibils pilda vairākas funkcijas

Priekšnama alternatīvas

Iestiklota veranda. Jūs varat plānot savu ieeju tajā. Ja logi ir hermētiski, jums nebūs nepieciešama papildu izolācija vai dubultās ieejas durvis un apsildāma veranda .

Zāle vai vestibils. 8-10 kvadrātmetru liela ieejas zona, kas ir izolēta no dzīvojamās zonas. Pēda, kurai nav nepieciešams vestibils. Protams, tai jābūt apsildāmai un ar dubultām durvīm.

Dzīvžogs pie durvīm. To var apgriezt kā dzīvžogu mūžzaļo krūmu vai režģi ar efejas vai savvaļas vīnogām. Papildus estētiskajam izskatam šāds dizains pasargās ieejas durvis no vēja.

arhitektūras triki. Māju var projektēt tā, lai ieeja atrastos nišā starp divām sienām. No vēja un aukstuma jūs pasargā nojume, kā arī siena, pa kuru ir jāiet, pirms jūs varat pagriezties pret durvīm.

Skatīt citus lauku māju dizainus

Lauku mājas interjers no Charman-design projekta Lauku mājas interjers no arhitektu biroja DIA projekta Lauku mājas interjers no BeProject projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: