Mikrotendences: 22 produkti mājai ar norādi ražots Vācijā

Tā kā viens no lielākajiem starptautiskajiem mēbeļu gadatirgiem imm cologne notiek Vācijā, piedāvājam iepazīties ar dažām mēbelēm un aksesuāriem, kas marķēti ar "Ražots Vācijā".

Vācija – pirmās dizaina skolas, leģendāru automobiļu marku, Eiropas vecāko "baltā" porcelāna rūpnīcu mājvieta Braun ierīces, Bosch elektroinstrumenti, pasaulē labākie virtuves un vannas istabas piederumi… Vācu dizains pirmkārt un galvenokārt nozīmē nevainojamu funkcionalitāti un augstu kvalitāti. «Labs dizains" ir balstīta uz tradicionālajiem vācu tikumiem – Racionalitāte un pārdomātība, perfekcionisms un rūpīgums. Atbildīgas dabas resursu izmantošanas un pārlaicīguma simbols – tas, ko paši vācieši dēvē par "zeitlos". Vācijas jaunais dizaineru vilnis Bauhaus tradīcijas mantinieki. Minhenes mākslinieku Konstantīna Grčiča un Stefana Dīza darbi iemieso kārtību un loģiku. Berlīnes dizainers Verners Eislingers prasmīgi manipulē ar jaunākajām tehnoloģijām un materiāliem. Un bavārietis Nils Holgers Mormans vadās pēc principa: vienkāršība + skaistums = pieejamība.

Bauhaus ir mūžīgs

1.

1.

1.

1.

Atrodiet piederumus un rotājumus

Plakāts adv 022 no Vetro MM reklāmas kolekcijas Champa Leaf Bowl by Cucumbers Edith spogulis no Oasis kolekcijas Home
Lasīt arī  8 kvadrātmetri: vai ir viegli dzīvot mazā dzīvoklī?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: