Meklējam Nemo: kā atpazīt savu interjera dizaineri

Pēdējos gados cilvēki Krievijā ir kļuvuši uzmanīgāki pret telpu, kurā viņi dzīvo un strādā. Dizaina pakalpojumu profesionālā joma ir strauji attīstījusies, taču uzticība tai vēl tikai uzņem apgriezienus. Pēc kā vadīties, lai dizainera izvēle būtu veiksmīga? Kādas slēptās briesmas jūs varat sagaidīt?

Daudz stereotipu, dažkārt augstas cenas un, būsim godīgi, ne vienmēr godīgi izpildītāji ir faktori, kas liek mums aizdomāties: vai ir vērts pieteikties pie dizainera vai mēģināt izprast pašiem, skatoties TV raidījumus un apmeklējot interneta vietnes?? Tomēr kopumā mūsdienu Latvijas klients ir gatavs skaistam, profesionālam interjera dizainam. Taču ir svarīgi izdarīt pareizo izvēli. Kā jūs viņu atradīsiet??

Interjera dizainere kas tas ir?

Profesionāls interjera dizainers – Vai ir speciālists ar atbilstošu izglītību, kas spēj radoši darboties "ārpus ierastajām takām" pieeju projektēšanai un pieredzi šajā jomā. Viņam ir spēcīga zināšanu bāze, pieredze dizaina projektu izstrādē un, pats galvenais, svaigas idejas un nestandarta skatījums uz standarta lietām. Kompetentam profesionālim ir jāsavāc visa informācija – gan tehniskā, gan personiskā: par jūsu ģimeni, hobijiem, vēlmēm, vēlmēm, vēlmēm. Dizainerim būs daudz jāsazinās ar jums, lai pilnveidotu projektu.

Labu dizaineri var atrast arī ar vidējo budžetu. Galvenais – No pārbaudīta, uzticama uzņēmuma vai studijas. Rūpīgi aplūkojiet viņa portfolio: šeit redzēsiet pabeigtus dažādu izkārtojumu un krāsu shēmu renderējumus. Jūs gūsiet vismaz vispārēju priekšstatu par to, kā dizainers prot strādāt ar telpu, kompozīciju un toņiem.

Lasīt arī  10 delikāti WC jautājumi

Spriest pēc lietām

Atcerieties: lai arī cik skaistu attēlu cilvēks ir radījis, viņam ir jābūt idejai, kā to īstenot. Portfelī jāiekļauj ne tikai greznas 3D vizualizācijas, bet arī reāli pabeigti projekti. ©

Attēlā: dizaina studijas Cosy Flat īstenotā projekta fragments.

Pārlasot dizainera portfolio, pievērsiet uzmanību detaļām. Piemēram, kādi telpu dizaini dominē? Ja daudzi jūsu interjera dizaini ir kotedžas tipa un jums ir neliela studija dzīvojamā rajonā, iespējams, ka pēc tam ar tiem nesapratīsieties, pat ja jums noteikti patīk tās izskats. Ja portfelis ir pārāk daudzveidīgs, tas savā ziņā ir pluss. Cilvēks noteikti būs daudzpusīgs, taču nav pārliecības, ka viņš uzreiz atradīs līniju, kas jums ir tuva.

Veidojiet tiltus

70 % gadījumu klientiem nav skaidra priekšstata par to, kādu interjeru viņi vēlas. Cilvēki parasti iztēlojas tēlus savā galvā, bet nezina, kā tos nodot dizainerim. Dažkārt viņi rāda savas mīļākās fotogrāfijas vai nāk ar konkrētām idejām, un dizaina projekta izstrādes procesā koncepcijas mainās. Jebkura dizaina projekta pamatā ir informācija – Par jums un tiem, kas dzīvos šajā telpā. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai jums būtu labs kontakts ar dizaineri un pozitīva attieksme. Tiklīdz esat uzticējies dizainerim, nevilcinieties sekot līdzi viņa darbam un jautājiet par visu, kas jūs interesē, un, ja jums kaut kas nepatīk.. sniedz īsus datus. Bet arī nevajag viņu turēt aizdomās par ļaunprātību vai pašlabumu – Labāk sākotnēji uzticēt projektu kādam, kam uzticaties.

Papildus standarta pilnajam "plānu" komplektam skices – renovācija", Kompetents dizainers vienmēr var jums piedāvāt dažus pakalpojumus: piemēram, jūsu pašreizējā interjera dekorēšanas iespējas.

Cik maksā mājas būvniecība

Jautājuma cena nianses ir kutinošas. Labs speciālists nepiedāvās cenu, kas ir acīmredzami zemāka par tirgus cenu: šajā gadījumā viņš ir vai nu pārāk nepieredzējis, vai arī viņa pašvērtējums ir pārāk zems.. un abas iespējas nav labas. Un otrādi, ja dizaina projekta cena ir pārāk augsta, Un to piedāvā nezināms hyped uzvārds, tas var nozīmēt uzpūstas ambīcijas, bet ne vienmēr par labāko kvalitāti.

Lasīt arī  Klasika ar neo: 4 lieliski vannas istabas stili

Novērtēt, cik daudz darīt standarta dizaina projektus telpu, palīdzēs internets. Izlasiet atsauksmes, aptuveni nosakiet cenu, ko varat atļauties, un šai summai pieskaitiet 15-20 % no neparedzēto izdevumu atlīdzības. Cena par kvadrātmetru. m tagad ir vidēji 2000 Euro., Tas parasti ietver neierobežotu skaitu izkārtojumu, rasējumu, apmeklējumu uz vietas, interjera vizualizāciju, izmaksu aprēķinu un konsultāciju.

Iepriekšēja izmeklēšana

Mēģiniet iegūt pēc iespējas vairāk informācijas, kas kā mozaīka var papildināt jūsu dizainera konsekvenci un godīgumu.

  • Profesionālā augstākā izglītība un to apliecinoši dokumenti;
  • Kādā uzņēmumā strādā speciālists, un, ja viņam ir savs uzņēmums, vai viņam ir apliecinošs dokuments, patents;
  • Gatavs, atjaunināts portfolio ar jaunākajiem projektiem vai vizualizācijām;
  • Speciālista darbība savā jomā: parasti labi un ieinteresēti savā darbā dizaineri ir dažādu konkursu, mācību kursu un lekciju, semināru, izstāžu un forumu dalībnieki;
  • Atbildes uz jūsu jautājumiem par projektiem un pieredzi, par interesējošām interjera dizaina tendencēm;
  • Ārējie viedokļi: pamēģiniet tiešsaistē meklēt atsauksmes par dizaineri vai studiju, kurā viņi strādā tas arī ir labi.

Panākumu formula

Fotogrāfijā: projekta fragments, ko īstenoja dizaina studija "Mājīgs dzīvoklis".

Interjers – ir dizainera un klienta savdabīgas savienības auglis. Perfekts rezultāts = klienta vēlmes + profesionāla speciālista pieredze, zināšanas un gaume + uzticamas attiecības. Dizaineris, pat vislabākais, nevar izdomāt un izdarīt visu jūsu vietā. Sazinieties un atklāti pasakiet, kāds būtu jūsu interjera izskats. Neaizmirstiet uzklausīt arī dizainera viedokli: viņš, visticamāk, jums daudz ko izskaidros un izglītos, dažkārt uzstājot uz savu viedokli, ja tas ir labākais risinājums. Bet strīdīgā situācijā kompetents speciālists vienmēr atradīs veidu, kā panākt kompromisu un atrisināt visas problēmas. Atcerieties – Profesionālis vienmēr ir pacietīgs un gatavs paskaidrot.

Lasīt arī  7 ātri un vienkārši veidi, kā modernizēt īres dzīvokli

Citi dzīvokļu projekti

Dzīvokļa interjers no Lofting projekta Dzīvokļa interjers no Lofting projekta Dzīvokļa interjers no projekta Design Hall interjera dizaina studijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: