Kā dozēt spīdumu interjerā

Būsim atklāti: lai ko teiktu "izsmalcinātas gaumes" cienītāji, glancēti priekšmeti ir patīkami acīm un uzlabo garastāvokli. Jums vienkārši ir jāiemācās, kā pareizi izmantot spīdīgas virsmas interjerā.

Spīdīgas mēbeles piešķir interjeram svētku, nevis ikdienišķu noskaņu.

Kad izvēlēties glancētu?

Kad precīzi zināt, ko vēlaties. Pretēji skandalozajai visa spīdīgā krāšņumam, pats spīdums ir neitrāls. Tā ir materiālu kombinācija un pareizais salikums ar interjeru, kas padara to asu vai šiku. Ja vēlaties radīt elegantu pretsvaru tumšajām matētajām krāsām, mēbeles ar augstu spīdumu palīdz vizuāli paplašināt telpu un piešķirt svētku noskaņu.

Mūsu valstī glancēto mēbeļu trakums sākās pagājušā gadsimta 70. gados. Poļu un vācu pulētas sienas tika uzskatītas par elegantu interjera apdari.

Attēlā: moduļu siena GC.MD.SR.4 no rūpnīcas Giorgiocasa.

Ja ir piemērotas spīdīgas virsmas?

Virtuvē jā. Šeit talkā nāks spīdīgi objekti Telpa jau ir pārblīvēta; pat ja virtuve ir pārpildīta, spīdīgas mēbeles var novērst uzmanību un paslēpt priekšmetu pārbagātību. Taču ir arī dažas nepilnības: uz spīdīgām virsmām traipi ir redzamāki nekā uz matētām, tāpēc, lai panāktu maksimālu tīrību, jums ir jātur acis vērtas uz priekšu. Tas principā attiecas uz visām telpām, kurās ir glancētas mēbeles, uz kurām pat viegls pieskāriens atstāj nospiedumus.

"Telpā" — jā. Vislabāk spīdīgās mēbeles izskatās futūristiskā telpā Telpas. Jūsu iztēlei šeit nav robežu. Ja vēlaties pārvērst telpu par kosmosa kuģi vai spēlēt sešdesmitajos gados, kad viss "spīdēja".. Tā kā šī tendence ir sākusi dominēt, spīdīgas mēbeles spilgtās krāsās vai ar metālisku apdari ir obligāts priekšnoteikums.

Lasīt arī  Kamīns svētku interjerā

Futūristiskam interjeram ir svarīgas spīdīgas mēbeles un dekori.

Guļamistabā nav. Mūsdienīgs dizains Taču ir vērts padomāt, vai vēlaties aizmigt aukstā, spīdīgā guļamistabā. Dizaineri uzskata, ka miegam paredzētajā telpā jābūt mierīgai atmosfērai. Spīduma un spīduma radītais atspīdums uz spīdīgās virsmas rada satraucošu sajūtu.

Dabiskais spilgtums. Ja jūs izvēlaties "bez dvēseles".. Ja lakotas mēbeles nav modē, var izvēlēties dabisku pulētu materiālu, piemēram, sarkankoku. Tas labi izskatās gandrīz jebkurā klasiskā interjerā un spīdēt no iekšpuses.

Attēlā: Domingo Salotti krēsls 607

Pretstatus piesaista

Abpusēji izdevīgs risinājums. Novietojiet spīdīgu mēbeli pret matētu mierīga, dziļa toņa sienu. Bet neaizmirstiet, ka nākamās spīdīgās lietas, kas atspoguļojas viena otrā, "apmainās" ēnas.

Veiksmīgs kontrasts. Spīdīga keramika un metāla darbi sader tikai ar matētām mēbelēm. Ja mēbeles ir spīdīgas un pulētas, labāk būtu izmantot pārbaudīto spīduma un matējuma kombināciju Un izrotājiet savu istabu ar mierīgu dekoru. Ar spoguļiem ir jārīkojas uzmanīgi, lai atspulgi neaizpludinātu jūsu redzi.

Mēģiniet saglabāt matētu un spīdīgu virsmu līdzsvaru. Saskaņojiet pulētas mēbeles ar matētiem aksesuāriem, auduma polsterējumu vai tekstilētu ādu.

Izvēlieties spīdīgas mēbeles

Bufete 4100 no Giorgio Collection Absolute kolekcijas 4230-357 Maitland-Smith gotiskais krēsls Vela drēbju skapis no Camelgroup Vela kolekcijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: