Atkārtoju: mākslas instalācija

Neparasta ideja tiem, kas novērtē labu humoru: iedvesma britu mākslinieka Džeimsa Hopkinsa instalācijai Vanitas ( Vanity ). Tieši tā jums vajadzētu prezentēt savas kolekcijas priekšmetus: starp citām ikdienas lietošanas lietām. Mēģiniet tos neuzkrītoši integrēt interjerā.

1.Atbilstošas krāsas līmplēve. Bez tā nevar iztikt. Viegli pielīp pie gandrīz jebkas. Vissvarīgākais izspiest gaisa burbuļus. Folijas kontūras palīdzēs izveidot pamatu turpmākajam 3D modelim. Šajā gadījumā pašlīmējošais pārklāj daļu kolonnu ( veido galvaskausa kontūru ).

2.Pulkstenis kā acs Nr. 1. Nepārprotami liels, ar minimālisma stila ciparnīcu. Tie akcentēs visas kompozīcijas grafiku un piešķirs nozīmi mūsu mājas galvaskausam.

3.Spoguļu disko bumba kā acs Nr. 2. Pretstatā tās kaimiņvalstij laikmeta simbols, tas ir vieglprātīgs priekšmets. Bet, ja jūs to pakarat un liekat tam griezties, jūs zināt – balons uzreiz kļūs par visas ballītes centrālo punktu. Un galvaskauss sāks mirgot!

4.Retro ierakstu komplekts "līdz augstumam" — Ļoti svarīga lieta. Tie ir vienkāršs veids, kā izveidot rakstu, un tie palīdz izveidot līdzsvarotu kompozīciju nav nepieciešams novietot smagu priekšmetu. Turklāt retro elementi mūsdienīgā interjerā vienmēr ir labs tonis un lielisks sarunu temats.

Mūsu produktu izvēle palīdzēs jums pēc iespējas precīzāk atveidot fotoattēla ideju

  • LT10013 one45 pulkstenis no LEFF amsterdam
  • Porro Newtone drēbju skapis
  • Jang / Yang touch lustra no Artemide
  • Box 104011018852 BoConcept rūpnīca

LT10013 one45 by LEFF Amsterdam.


Attēls ar jameshopkinsworks.com


Lasīt arī  Dzīves audekls: kā izmantot foto tapetes interjerā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: