8 viedie sīkrīki mājai

Mājoklī ir daži patiešām noderīgi sīkrīki, kas jūsu vietā var veikt visdažādākās funkcijas, sākot no personīgā termostata iestatīšanas līdz ieejas durvju aizslēgšanai. Ja tos izmantosiet, kā paredzēts, tie ievērojami atvieglos jūsu dzīvi.

Šeit ir daži no tiem:

1. Viedās slēdzenes. Viedā bloķēšana ļauj bloķēt vai atbloķēt durvis ar viedtālruni, atslēgu pulti vai biometrisko ierīci. Iebrucējiem ir daudz grūtāk ielauzties. Varat pat izmantot īpašu lietotni, lai ielaistu cilvēkus, kad esat prombūtnē.

2. Viedās ierīces virtuvei. Vai nav patīkami, ja pēc atgriešanās mājās jūs gaida karstas kafijas tasīte?? Kā ir ar "gudro pannu"?, kas precīzi norāda, kad omleti apgāzt? No gaļas termometriem līdz virtuves svariem – ir daudz gudru Ierīces, kas izstrādātas, lai liktu pārtikas cienītājiem siekalīties siekalām.

3. Kompaktie skaļruņi. Ja jums patīk laba skaņa, bet nevēlaties pārblīvēt telpu ar lieliem skaļruņiem, iegādājieties mini skaļruni, piemēram, Play: 1. Šādi skaļruņi pat ļauj atskaņot atšķirīgu mūziku dažādās telpās.

4. Wi-Fi drošības kameras. Tie ir jaunākās inovācijas mājas drošības jomā, un tie ir savienoti ar mājas Wi-Fi. Izmantojot mobilās ierīces, varat jebkurā laikā un neatkarīgi no atrašanās vietas uzraudzīt, kas notiek jūsu mājās. Iespējas ietver kustības detektorus, divvirzienu audio un dažādas ierakstīšanas opcijas.

5. Viedais termostats. Tāds vieds termostats kā Nest ir jutīgs pret sezonālām izmaiņām, temperatūras izmaiņām utt. . Tā tiek regulēta automātiski un var ietaupīt naudu uz apkures rēķina rēķina.

6. Viedās gaismas. Mājas apgaismojuma vadība no tālvadības ierīces. Tas ir īpaši noderīgi, kad atrodaties ārā, lai pārliecinātos, ka apgaismojums ir ieslēgts. Šī sistēma ir energoefektīva un palīdz samazināt ikmēneša elektrības rēķinus.

Lasīt arī  Kas jāzina par guļamistabu studijas tipa dzīvoklī

7. Google Chromecast Ultra multivides atskaņotājs. Video vai audio satura straumēšana uz televizoru, izmantojot Wi-Fi no interneta vai vietējā tīkla. Televizora pierīci var vadīt no viedtālruņa, un tā atbalsta tādus pakalpojumus kā Netflix, YouTube, Hulu Plus, Google Play Movies, Chrome.

8. Gudrā drošības sistēma Canary automātiski sazināties ar neatliekamās palīdzības dienestiem, kad tie ir nepieciešami. Sistēma nodrošina gan video, gan audio novērošanu. To varat izmantot arī, lai pārbaudītu, kā mājās veicat mājas darbus, kamēr esat prombūtnē, tostarp pārliecinātos, vai bērni pilda mājasdarbus.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: