6 padomi tiem, kas vēlas iekārtot dzīvojamo istabu ar kontrastiem

Vēlaties radīt pārsteidzošu, emocionālu atmosfēru savās mājās? Plānojat dizainā izmantot uzmanību piesaistošas krāsu kombinācijas? Šajā rakstā mums ir praktiski ieteikumi tiem, kuri ir gatavi apstrīdēt neitrālas smilškrāsas tapetes.

Dzīvojamā istaba no projekta "Grafika" Maria Kutuzova.

1. Liela telpa – optimāls sākuma stāvoklis. Nelielā telpā spilgti kontrasti izskatītos pārāk "skarbi" un izraisa emocionālu nogurumu, ja vien uzsvars netiek likts uz kādu konkrētu plakni vai detaļu… Dzīvokļa atpūtas istabas iekārtojums piedāvā atšķirīgu pieeju. Turpretī krāsu pretnostatīšana palīdzētu noteikt noteiktas funkcionālās zonas un piešķirtu telpai struktūru.

Dzīvojamā istaba no projekta "Jaunais Art Deco" Marina Busel.

2. Izvēlieties akcentu zonas. Skaļākos un plašākus kontrastus vajadzētu koncentrēt tur, bet spilgtas krāsas vai kontrastējošas kombinācijas pārējā telpā būs mazākās "devās". Tādējādi var izvairīties no nogurdinošas atkārtošanās iespaida.

Dzīvojamā istaba no dizainera Annas Demuškinas projekta.

3. Spilgto krāsu skaitam nevajadzētu būt lielam. Lemjot, kā iekārtot dzīvojamo istabu, izvairieties no pārslogotas paletes. Parasti pietiek ar vienu vai divām spilgtām krāsām ( vienu kā galveno krāsu, otru kā galveno krāsu Papildu ) vai ahromatiska baltas un melnas krāsas kombinācija, ko papildina viena vai divas skanīgas krāsas. Kopējais iespaids būs atkarīgs no tā, kā kontrastus var izspēlēt ar gaismu un kompozīcijas akcentiem, lai tos padarītu izteiksmīgākus.

Dzīvojamā istaba no Andreja Jekšareva studijas projekta.

4. Aktīvi izmantojiet ahromatisko paleti. Balts, melns un pelēks var paspilgtināt vai izlīdzināt kontrastus un mainīt noskaņu. Piemēram, sarkans dīvāns pie baltas sienas izskatīsies spilgts un optimistisks, bet pie melnas sienas tas izskatīsies vēss un atvēsinošs Sarežģītāka, emocionālāka un intriģējošāka.

Dzīvojamā istaba no Yunakov Home Design projekta.

5. Izveidojiet zonas, kurās acs var "atpūsties". Dzīve nav tikai ballītes, un tas, kas ballītēs ir jautrs un aizraujošs, vienlaikus var kļūt garlaicīgs. Virtuves darba telpa, siena aiz televizora ( neizmantojiet skarbas krāsu kombinācijas.

Dzīvojamā istaba no arhitektes Natālijas Simaginas projekta.

6. Mainiet proporcijas. Šajā ziņā liels palīgs ir tekstils: krāsaini aizkari var būt kā sienas augstuma audekls īpašiem gadījumiem un visu laiku būt tikko pamanāmi. Spilveni ar abpusējiem pārvalkiem var vai nu uzlabot, vai mazināt kontrastu spēli. Interesantus efektus radīs ievelkamas durvis, starpsienas un ekrāni. Krāsaini stikla griestu paneļi un krāsains noskaņu apgaismojums rada spilgtus krāsu efektus. Tas viss palīdz "dozēt" un pārkārtot akcentus un kontrastus.

Lasīt arī  Mikrotendences: 20 mājokļa dekorēšanas idejas jaunajam gadam

Oriģinālās dzīvojamās istabas

Dzīvojamās istabas interjers no arhitektu studijas Archconcept projekta Dzīvojamā istaba no Studio de projekta.Studija Dzīvojamās istabas interjers no arhitekta projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: